Latvijas svētku priekšvakarā, t/c "Ostmala" pārstāvi devās ciemos pie pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte", kā dāvanu līdzi ņemot dažādas bērnu attīstošās rotaļlietas.

Jautru noskaņojumu radīja bērnu sagatavotie priekšnesumi un maskoti jeb t/c "Ostmala" talismans Kaijucis un viņa draugi Brokolis, Burkāns un Ābols.

Iepriecināt bērnus ar jaunām, izglītojošām rotaļlietām bija bērnudārza Saulīte audzēknes, mazās Martas mammas Marlēnas Kafitonovas sapnis. Ar to sieviete dalījās, piedaloties t/c "Ostmala" projektā "Kāds ir tavs sapnis?": "Bērniem kopā ar audzinātājam patīk likt puzles, lasīt grāmatiņas un spēlēt lomu spēles, taču rotaļlietas ātri nolietojas un reizēm visiem bērniem nepietiek."

Saulītes vadītāja Dina Jaunzeme ir pārliecināta, ka mazās meitenes mammai izdevās bērnos radīt patiesu prieku: "Tas bija nesavtīgs sapnis, kur vislielākais ieguvums bija bērniem. Par jaunām spēlēm un rotaļlietām sapņo katrs bērns, un, saņemot šādas dāvanas, bērni jūtās kā svētku dienā. Jaunās mantas ir inovatīvas, tās ir krāsainas un interesantas. Lai radītu jo lielāku pārsteiguma un prieka sajūtu, bērniem netika teikts par pasākumu līdz pēdējam brīdim. Līdz tam bērni aktīvi gatavojās valsts svētku svinībām."

Evija Čukure, SIA "Rimi Latvia" tirdzniecības centru mārketinga vadītāja