Ceturtdien Pilsētas attīstības komitejas sēdē deputāts Jānis Vilnītis atklāja, ka SIA “Addiction” vadītājs Mārtiņš Gineitis atteicies no Reformu partijas pasūtījuma, jo uz viņu izdarīts spiediens.

No jautājumiem, ko deputātu, domes darbinieku un žurnālistu klātbūtnē Vilnītis uzdeva Liepājas Reģiona tūrisma attīstības biroja vadītājai Ievai Hmieļevskai (Vai pazīstat Gineiša kungu? Vai tā ir jūsu iniciatīva, ka Gineiša kungam jāizvēlas, vai sadarboties ar mani vai zaudēt visus Tūrisma biroja un pašvaldības kapitālsabiedrību pasūtījumus?) bija nepārprotami skaidrs, ka Gineiša atteikums sadarboties ar Reformu partiju priekšvēlēšanu kampaņas sagatavošanā ir politiska spiediena rezultāts, un ar to tieši saistīta Ieva Hmieļevska.

Komentējot Vilnīša izteiktos pārmetumus, Ieva Hmieļevska portālam sacīja: “Man tas bija ļoti liels pārsteigums, ar Mārtiņu man nav bijusi tāda saruna, kurā es viņam norādītu, ar ko strādāt vai nestrādāt. Mēs esam pazīstami un tūrisma birojam ir bijusi sadarbība ar “Addiction”, kas maketēja mūsu bukletus un reklāmas izdevumus, bet man nav tik lielas ietekmes  lai es viņam varētu norādīt, ar ko strādāt vai nestrādāt.”

SIA “Addiction” vadītājs Mārtiņš Gineitis portālam noliedza, ka uz viņu izdarīts spiediens, un atteikumu sadarboties ar Reformu partiju pamatoja ar esošo darba apjomu.

"Mēs sapratām, ka darba apjoms ir tāds, ka nevaram atļauties pieņemt vēl kādu pasūtījumu. Turklāt Vilnītis gribēja tikai, lai samaketējam laikrakstu, un to var izdarīt jebkurš. Mums ir svarīgi nodrošināt darbu ilgtermiņā, piemēram, izpildīt tos līgumus, kas mums ir noslēgti ar lieliem uzņēmumiem uz trim gadiem".

Uzziņa
SIA “Addiction”
Reklāmas kampaņu un mediju plānošana.
Dizaina un radošo koncepciju izstrāde.
Tiešā pasta (tiešais mārketings) izstrāde, ražošana un nosūtīšana.
Vides reklāma, poligrāfijas pakalpojumi.
Pētījumu veikšana, tirgus segmentācija, attīstības plāna izstrāde.
Video materiālu montāža.
Sabiedrisko attiecību pakalpojumi.
Pārdošanas kampaņu izstrāde un realizācija.
Internets, interneta (WEB) lappušu izveide (izstrāde), mājas lapas.
Pilna servisa reklāmas aģentūra.
Reklāmas pakalpojumi.
Firmas stils.