Ņemot vērā "Covid-19" dēļ izsludināto ārkārtējo situāciju un potenciālo infekcijas izplatīšanās risku, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (turpmāk – Pārvalde) lūdz klientus, kuri vēlas saņemt pakalpojumus klātienē, no 22.maija ievērot papildu drošības pasākumu "Covid-19" izplatības mazināšanai un izmantot sejas aizsegu, informē Personāla vadības un sabiedrisko attiecību departaments.

Pārvaldes prioritāte ir klientu un darbinieku drošība un veselība, kā arī pulcēšanās izraisīto risku maksimāla ierobežošana. Sejas masku lietošana ir solidaritātes izpausme, kuras mērķis ir pasargāt no inficēšanās apkārtējos – Pārvaldes klientus un darbiniekus. Tāpēc stingri lūdzam apmeklētājus, kuri uzturas klientu apkalpošanas zālē, valkāt mutes un deguna aizsegu. Par sejas aizsegu var kalpot lakats, šalle, respirators, mājās šūta vai pirkta sejas maska.

Tāpat, lai samazinātu uzturēšanās laiku klientu apkalpošanas zālē un saskarsmi ar citiem apmeklētājiem, aicinām Pārvaldes klientus uz pakalpojuma saņemšanu ierasties precīzi pieteiktajā laikā – ne agrāk, ne vēlāk.

Ar praktisku informāciju par pareizu sejas aizsega lietošanu aicinām iepazīties Slimību profilakses un kontroles centra izveidotajā infografikā.