Liepājas Universitāte izsludina gadskārtējo stipendiju konkursu vidusskolēniem. Stipendijas mērķis ir finansiāli atbalstīt vidusskolēnu izcilību mācībās, veicināt viņu centienus pētniecības un radošajā darbībā, kā arī studiju uzsākšanu Liepājas Universitātē, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Stipendija vienam vidusskolas 12. klases skolēnam tiek piešķirta sešus mēnešus mācību gada 2.semestrī par labām un teicamām sekmēm, godalgotām vietām republikas pilsētas, novada, reģiona vai valsts mācību priekšmetu olimpiādēs un skolēnu pētnieciskajā darbā, kā arī par sabiedrisko līdzdalību dažādās jauniešu un skolēnu organizācijās.

Vidusskolēna stipendiju Liepājas Universitāte piešķir jau astoto gadu. Viens no stipendiātiem, kurš saņēma Liepājas Universitātes vidusskolēna stipendiju, studēja Jauno mediju mākslu un šobrīd jau pazīstams multimediju un elektroniskās mūzikas mākslinieks ne tikai Liepājā, ir Māris Dejus, kurš saka: "Toreiz es gribēju nopirkt kameru un stipendija bija labs veids, kā investēt savā nākotnes darbībā. Zināju, ka studēšu jauno mediju mākslu. Esmu jau absolvents, esmu apmierināts, jo daru to, kas man patīk. Dzīvē sastopu vienu izaicinājumu pēc otra!"

Pieteikumus Liepājas Universitāte gaida līdz 17.janvārim, informācija par pieteikšanās kārtību un stipendijas apjomu – www.liepu.lv.