Pašvaldības aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" direktors Uldis Zupa pieņēmis svarīgu lēmumu – atstāt līdzšinējo amatu pirms līguma termiņa beigām. Amata pienākumus Zupa pildīs līdz 24. martam.


"Ja degsme ir pazudusi, tad nekas cits neatliek," viņš atzina portālam irliepaja.lv.


"To varētu nosaukt arī par apstākļu kopumu, kam savācoties, tu sāc domāt, kā dzīvot tālāk".


Vaicāts par nākotnes plāniem, Zupa neslēpj, ka amata atstāšana nav saistīta ar nākotnes plāniem un idejām. "Plašā pasaule ir vaļā..." – viņš pajoko.


Tagad vairāk laika varēšot atlicināt lektora darbam Liepājas Universitātē, ko Zupa sauc par savu sirdsdarbu un kam pievērsies pirms vairāk nekā diviem gadiem.


Nekur nepazudīšot un būšot aktīvs arī turpmāk, jo citādi nemaz neprotot. Viņam arī neesot vienalga, kā attīstās pilsēta, jo "te aug mani bērni".


Pašvaldības aģentūru "Liepājas sabiedriskais transports" Zupa vadīja kopš 2017. gada oktobra, un amatā tika iecelts uz pieciem gadiem.


Irliepaja.lv jau rakstīja, ka Zupa ievēlēts par partijas "Kustība "Par!" Liepājas nodaļas vadītāju.


Ulda Zupas profesionālā karjera ir saistīta ar militāro jomu – pēc studijām Karaliskajā Zviedrijas jūras spēku koledžā viņš ir bijis gan vairāku Nacionālo bruņoto spēku kuģu komandieris, gan militārais pārstāvis NATO štābā. Pēdējos dienesta sešus gadus U. Zupa kā komandieris vadīja NBS izglītības iestādi "Jūras spēku mācību centrs". Pēc aiziešanas no profesionālā militārā dienesta U. Zupa strādāja SIA "Lielais dzintars" par konferenču un pasākuma organizatoru, organizējot vietēja un starptautiska mēroga konferences, kultūras un korporatīvos pasākumus.

Zupa ir ieguvis profesionālo maģistra grādu vadības zinībās sabiedrības vadībā un profesionālo bakalaura grādu biznesa administrēšanā Liepājas Universitātē, turpina studijas doktorantūrā biznesa augstskolā "Turība".