19.februārī koncertzālē "Lielais dzintars", norisināsies otrā radošo industriju konference "Subject: Creativity", kurā 20 radošo nozaru profesionāļi un līderi dalīsies savā pieredzē un zināšanās.

Inovatīvu produktu radīšana, tehnoloģiju attīstība, cilvēka vieta arhitektūrā, dizaina domāšana, kultūras un izklaides nozaru loma ekonomikā, kā arī komunikācijas un pārdošanas mijiedarbība – ir tikai dažas no konferencē apskatītajām tēmām, kas ļaus precīzāk izprast, ka visa pamatā ir radošums un ikkatra spēja uzdrošināties, eksperimentēt un riskēt, informē SIA"Addiction" Komunikācijas vadītāja Dita Dzene.

Konferencē ar saviem pieredzes stāstiem dalīsies profesionāļi, kuru ieguldījums un sasniegumi ir novērtēti ar izcilību, pierādot, ka zināšanas, neatlaidība un drosmīga pieeja ir garants sasniegumiem. Kā viens no tiem – pianists un komponists Vestards Šimkus, kurš ieguvis apbalvojumus un atzinības starptautiskos pianistu konkursos ne tikai Eiropā, bet arī Amerikā un Āzijā, dalīsies ar savu stāstu "Vai robeža ierobežo?". Vestards Šimkus uzsver: "Es dalīšos savās pārdomās, vai robeža ir kaut kas nevēlams un kā notiek dažādu robežu pārkāpšana mūzikā, kā arī – vai cilvēka iekšējā pasaulē eksistē robežas viņa spējām domāt, radīt, uztvert un izprast."

Konferencē dalību kā lektori apstiprinājuši – Latvijas Valsts bijusī prezidente Vaira Vīķe – Freiberga, radošais direktors Gatis Mūrnieks, Ērenpreiss Original" uzņēmuma vadītājs Toms Ērenpreiss, "Madara Cosmetics" valdes priekšsēdētāja Lotte Tisenkopfa–Iltnere, pilsētplānotājs Jānis Ķīnasts, arhitekts Uldis Pīlēns, teātra režisore Laura Groza – Ķibere, koncertu aģentūras "Positivus Music" vadītājs Ģirts Majors, restorāna "Bibliotēka No1" šefpavārs Māris Jansons, "Fabula" līdzīpašnieks Dāvids Štēbelis, "airBaltic" korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags, sociālantropologs Viesturs Celmiņš u.c.
Kā arī ar aizraujošiem pieredzes stāstiem, radošiem eksperimentiem, dažādiem inovatīviem projektiem un zinātnes atklājumiem dalīsies Nīderlandē dzīvojošais DJ un producents Brendan Jan Walsh, kopienu organizāciju tīkla "Locality" izpilddirektors Tony Armstrong no Lielbritānijas, neirozinātnes doktore Dr. Parisa Zarnegar no Zviedrijas un starptautiski atzītais rakstnieks Nara Petrovič no Slovēnijas.

Plašāka informācija un reģistrēšanās radošo industriju konferencei pieejama mājas lapā www.subjectcreativity.lv. Konferenci organizē komunikācijas aģentūra "Addiction".