Sestdien, 1.septembrī, pulksten 10 Biznesa augstskolas "Turība" Liepājas filiālē notiks jaunā studiju gada atklāšana. Studijas 1.kursā uzsāks vairāk nekā 40 cilvēku, kas ir vairāk nekā pērn.

Studijas uzsāks divas grupas – tiesību zinātņu un finanšu un grāmatvedības studenti. Augstskolas vadība pauž, ka šogad jauno studentu ir vairāk un, ja kādam studēt gribētājam ir interese, vēl var pagūt pieteikties arī septembra sākumā.

Liepājas filiāles vadītāja Agnese Getaute-Zariņa stāsta: "Šis ir īpašs gads, ne tikai visai Latvijai kopumā, bet arī mūsu augstskolai – Latvija atzīmē savu simto dzimšanas dienu, bet Turība – 25. jubileju. 1. septembrī ne vien svinīgi tiks atklāts jaunais studiju gads, bet arī būs iespējams uzzināt par dažādām priekšrocībām, ko sniedz studijas. Piemēram, par "Erasmus" apmaiņas programmu, kuru izmanto arī studenti no Liepājas, gūstot studiju pieredzi Horvātijā un Spānijā."

Studiju gada atklāšanas pasākums norisināsies 1. septembrī pulksten 10 Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiālē (Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas jaunajā korpusā, kabinets 011). Tajā piedalīsies augstskolas prorektors Ivars Namatēvs, aicināta piedalīties arī Liepājas domes Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre-Lathere.