Pilsonības un migrāciju lietu pārvaldes dati liecina, ka šodien Liepājā vārda dienu svin 17 Teodori. Savukārt dzimšanas dienā šodien sveicam Maiju Miglu.

Viņa Latvijas televīzijas ziņu dienesta žurnāliste, kura šobrīd pievērsusies lauksaimniecības tēmai. Savus bērnības un jaunības gadus aizvadījusi Liepājā. Šeit savulaik tikuši rakstīti dzejoļi, kā arī laisti pasaulē bērni. Maija sarakstījusi dziesmu tekstus ļoti populārajai Liepājas teātra izrādei "Brēmenes muzikanti". Mūzikas autors tai bija Imants Kalniņš.
Liepāja atmiņā palikusi kā saulainai, gaiša, klusa un mierīga pilsēta, uz kuru atbraucot atpūsties pārņem prieks un miers.  Bet atgriežoties Rīgā jāsāk domāt par nepabeigtiem darbiem.

Dzimšanas dienai īpašu svinības plānu Maijai nav, bet ir pasūtīts kliņģeris ar kuru pacienāt kolēģus, pēc tam būs jāpievēršas ikdienas darbiem. Vakarā vīrs, iespējams, sagaidīs ar norvēģu zivju zupu. Maija uzskata, ka dāvanas ir atkarīga no tā, kam to dāvina – vīram, bērniem vai citiem ģimenes locekļiem, vai arī kādam no kolēģiem. Katram nepieciešama cita pieeja, atkarībā kāds cilvēks un kādas ir viņa vēlmes. Bet starp kolēģiem lielākoties tiek turētas godā puķes un kāds saldums.
Pārējiem 9. novembra gaviļniekiem novēl mierīgu, rāmu noskaņu, lai nebūtu stresa un pārdzīvojumu, spēt rast iekšēju sirdsmieru. Kā arī novēl saredzēt dzīvē ne tikai to drūmo, bet  akcentēties uz pozitīvo.

Rīt, 10.novembrī, Maija Migla ciemosies Liepājā, lai Latviešu biedrības namā 70 gadu jubilejā klātienē sveiktu savu draugu un kolēģi, rakstnieku Ēriku Kūli, ar kuru kopā septiņdesmitajos gados aktīvi darbojusies Liepājas literātu apvienībā.