Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 609 Viktori un 35 Nili.

Vārda dienā sveicam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras inspektoru Nilu Kuncīti.

Pastāsti dažos vārdos par sevi!
Esmu dzimis Aizputē, taču nu jau 17 gadus esmu liepājnieks. Skolas laiks pagāja Liepājas 1.vidusskolā, un pēc tās ieguvu Vēstures un sociālo zinību skolotāja diplomu Liepājas Pedagoģijas akadēmijā. Praksē gan sapratu, ka bērnu audzināšana ir visai grūts pasākums, tāpēc jau kopš 2008.gada strādāju Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā.

Kāda ir tava ikdienas nodarbošanās?
Pašlaik mans galvenais pienākums ir aprēķināt valsts izmaksātos ģimenes pabalstus bērnu māmiņām un, protams, arī tēviem. Darbs man patīk un pie reizes esmu pastāvīgā lietas kursā par jaundzimušo vārdu topu!

Kas aizpilda tavu brīvo laiku?
Brīvā laika pavadīšana ir atkarīga no tā, kāds gadalaiks ir ārā. Jāatzīst, ka neesmu ziemas cienītājs, tāpēc tad pārsvarā uzturos telpās. Vasarā jau gan gribas paelpot svaigu gaisu! Man patīk lasīt, noskatīties kādu labu filmu, sekoju līdzi tam, kas notiek Liepājas teātrī un vienmēr esmu sajūsmā par Signes Ruicēnas un Everitas Pjatas tēlojumiem. Lai arī tas nesanāk tik bieži kā man gribētos, tomēr patīk arī uzspēlēt basketbolu, kurā manam augumam ir zināmas priekšrocības. Parasti katru vakaru mazliet laika veltu, lai paklausītos sev patīkamu mūziku. Brīvdienu vakaros jau cenšos arī izmantot iespēju paklausīties kaut ko dzīvajā, parasti "Fontaine Palace" klubā.

Kāda ir ideāla vasaras diena?
Savu vasaru nespēju iedomāties bez jūras un pludmales. Un, protams, arī saules. Mums Liepājā ir ļoti skaista pludmale, un tas ir jānovērtē katru gadu. Karstā un skaidrā dienā ar zilām, zilām debesīm man patīk tikai nogulties kāpās un nedarīt neko, kaut arī volejbols ir ļoti laba izklaide.

Kas tevi iepriecina?
Cenšos būt pozitīvi noskaņots un saskatīt ko jauku sev visapkārt, tādēļ tas var būt jebkas. Patīk vakari, kad, skatoties televizoru, klēpī ierāpjas mans melnais kaķis Melnis. Šādi kopā esam skatījušies lielāko daļu pagājušās sezonas Rīgas "Dinamo" spēļu.

Kāds pēdējā laika notikums ir atstājis uz tevi spilgtu iespaidu?
Visspilgtākais notikums noteikti ir kādu laiciņu iepriekš satiktā man ļoti svarīgā meitene, kura man iemācīja, ka arī pastaigas var būt interesantas un skaistas.

Ko tu iekļautu ekskursiju programmā pilsētas viesiem? Kāpēc?
Vēla vakara pastaigu pa Kūrmājas prospektu un Jūrmalas parku. Tikko saule ir norietējusi un debesis ir vēl sārtas, krāsas mainās un pat gaiss šķiet savādāks.

Kas tev šovasar ir īpaši svarīgs?
Kārtīgi izbaudīt vasaru Liepājā!

Kādu redzi sevi pēc desmit gadiem?
Cenšos pielāgoties apkārt notiekošajam, tādēļ ceru nebūt pārāk garlaicīgs tipiņš!

Kurš pants no Liepājas himnas tev patīk vislabāk?
Man patīk rindas par vēju, kas plēš jumtus, taču nenoplēš. Tās labi raksturo izturību, kas piemīt liepājniekiem un kurzemniekiem vispār. Taču mana mīļākā dziesma par Liepāju ir dziesma "Liedagā". Tā arī būtu neslikta himna!

Tavs novēlējums šodienas gaviļniekiem!
Vēlu jums prieku, līksmību un labi pavadītu dienu, vakaru un, protams, arī nakti, un vismaz uz šo savu svētku dienu aizmirst visus savus rūpestus!