Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums "TestDevLab" aicina pieteikties vasaras bezmaksas IT apmācībām "TestDevLab Summer School", aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmuma pārstāvji.

Šovasar apmācības notiks Ventspilī, Liepājā, Rīgā un arī tiešsaistē, un tām aicināts pieteikties ikviens, kam ir IT pamatzināšanas un vēlme mācīties.

Mācības īstenos "TestDevLab" testēšanas inženieri, kuru ikdienas darbs ir saistīts ar programmatūras testēšanu. Divu nedēļu mācībās, kursa dalībnieki iegūs zināšanas par testēšanu, programmēšanas valodu "JavaScript" un tīmekļa programmatūras testēšanas automatizāciju.

Apgūtās zināšanas kursa dalībnieki nostiprinās, pildot praktiskus uzdevumu. Nodarbības noslēgsies ar eksāmenu, un labākajiem absolventiem būs iespēja iegūt apmaksātu prakses vietu uzņēmumā "TestDevLab".

Apmācības notiks angļu valodā un norisināsies darba dienās no plkst.9 līdz 16.

Apmācības Ventspilī notiks no 4.jūlija līdz 14.jūlijam, Liepājā – no 18.jūlija līdz 28.jūlijam, tiešsaistē no 1.augusta līdz 11.augustam, savukārt Rīgā apmācības norisināsies no 15.augusta līdz 26.augustam.

Pieteikties "TestDevLab Summer School" iespējams vietnē "tdlschool.com".

"TestDevLab" reģistrēta 2011.gada novembrī, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2844 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānija vienādās daļās pieder Andrejam Frišfeldam un Ervinam Grīnfeldam. 2020.gadā uzņēmums strādāja ar 9,823 miljonu eiro apgrozījumu un 2,761 miljona eiro peļņu. Finanšu dati par pagājušo gadu vēl nav publiskoti.