Jau vairākus gadus programmatūras testēšanas profesionāļi no IT uzņēmuma "TestDevLab" kopā ar "TDL School" rīko "TestDevLab Summer School" apmācības un arī šovasar vienas no apmācībām notiks Liepājā, informē "TestDevLab" sabiedrisko attiecību vadītājs Kristaps Skutelis.

Aptuveni divas nedēļas garajās, intensīvajās apmācībās 20 cilvēku grupai starptautiskos projektos pieredzi guvuši inženieri mācīs par programmatūras testēšanu. Zināšanas tiks nostiprinātas ar  praktiskiem uzdevumiem, apgūtot noderīgas zināšanas, ko varēs pielietot reālā darbā. Nodarbību laikā būs jāpilda vairāki pārbaudījumi un labākajiem absolventiem būs iespēja iegūt apmaksātu prakses vietu uzņēmumā "TestDevLab", kas var kalpot kā lielisks starts veiksmīgai IT karjerai.

Apmācības tiks vadītas angļu valodā  un norisināsies darba dienās pulksten 9 – 16 norisināsies "TestDevLab" Liepājas birojā (Jūras iela 26) no 18.jūlija līdz 28.jūlijam. Šobrīd ir atvērta pieteikšanās šīm apmācībām un aicinām pieteikties ikvienu, kam ir IT pamatzināšanas un vēlme mācīties.

Šajās apmācībās dalībnieki apgūs zināšanas trīs moduļos: ievads programmatūras testēšanā, JavaScript programmēšana un tīmekļa programmatūras testēšanas automatizācija. Apmācības vadīs pieredzējuši speciālisti un tajās kursa dalībnieki tiks iepazīstināti ar modernām programmatūras izstrādes un testēšanas tehnoloģijām. Pēc apmācību veiksmīgas pabeigšanas kursa dalībnieki būs ieguvuši ne tikai sertifikātu, bet arī stabilu zināšanu pamatu un varēs pildīt reālus testēšanas uzdevumus.

Uzzini vairāk par apmācībām, kā arī reģistrējies tām šajā tīmekļa vietnē: ej.uz/apmacibas-liepaja

Ar savu pieredzi dalās iepriekšējo gadu apmācību absolvents un tagad arī uzņēmuma "TestDevLab" programmatūras testēšanas inženieris Nikolajs Varlamovs: "Es biju izlēmis pārkvalificēties uz IT jomu un "TestDevLab Summer School" apmācības man ļoti noderēja. Tajās man bija iespēja ne tikai apgūt jaunas zināšanas, bet visus man svarīgos jautājumus varēju uzdot pieredzējušiem pasniedzējiem. Apmācības nebija vienkāršas, taču uzskatu, ka tās man ļoti palīdzēja aizsākt manu IT karjeru, jo ļāva saprast, kas šajā jomā ir patiesi svarīgs un kādu tehnoloģiju apguvei ir jāvelta maksimāla uzmanība."

"TestDevLab" ievēro Slimību profilakses un kontroles centra noteiktās vadlīnijas, lai šīs apmācības tiktu aizvadītas drošos apstākļos. Tajās nedrīkst piedalīties pašizolācijā vai karantīnā esošas personas, kā arī cilvēki ar elpceļu infekciju simptomiem.

Šovasar notiks vēl vairākas "TestDevLab Summer School" apmācības:
● Tiešsaistē (01.08. – 11.08.)
● Rīgā (15.08. – 26.08.)