Latvijas IT uzņēmums "TestDevLab" 2019. gadā aizsāka rīkot programmatūras testēšanas apmācības un vairāku gadu gaitā Daugavpilī, Liepājā, Rīgā, Valmierā un Venstpilī tās absolvēja vairāk nekā 100 dalībnieki. Pusei no kursu absolventiem šīs apmācības kalpoja kā lielisks IT karjeras aizsākums un viņi turpina veidot veiksmīgas IT karjeras.

Uzņēmumam pieaugot un saredzot pieprasījumu pēc kvalitatīvām IT apmācībām, "TestDevLab" kopā ar augstākās izglītības profesionāļiem 2021. gada sākumā izveidoja IT apmācību organizāciju "TDL School", kas šobrīd aicina pieteikties jau uz otrajām šīs vasaras "TestDevLab Summer School" apmācībām. Pirmajās "TestDevLab Summer School" apmācībās jaunas zināšanas iegūst 19 dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Lielbritānijas, Ziemeļmaķedonijas un Rumānijas.

Divas nedēļas garās intensīvās apmācībās pieredzējuši jomas profesionāļi palīdzēs apgūt programmatūras testēšanas pamatus, kā arī piedāvās iespēju iegūt praktiskas iemaņas tīmekļa risinājumu automatizētā testēšanā. Tās ir aktuālas zināšanas, ko var pielietot teju ikviena populāra tehnoloģiju programmprodukta kvalitātes nodrošināšanas procesā.

Šoreiz apmācības tiks organizētas tiešsaistē un studentiem tiks nodrošināti visi nepieciešamie mācību materiāli un programmatūra. Apmācības tiks pasniegtas angliski un norisināsies no 19. jūlija līdz 30. jūlijam (pulksten 9 - 17). Apmācībām aicināti pieteikties cilvēki, kam ir vismaz minimāla izpratne par programmēšanas pamatprincipiem un liela vēlme apgūt jaunas zināšanas.

Reģistrēties uz apmācībām var līdz 16. jūlijam: ej.uz/summer-school-2

Apmācības noslēgsies ar eksāmenu, kurā tiks pārbaudītas apgūtās teorētiskās un arī praktiskās zināšanas. Kursa absolventi saņems sertifikātu un labākajiem būs iespēja iegūt apmaksātas prakses vietu uzņēmumā "TestDevLab", lai turpinātu pilnveidot savas IT zināšanas reālos starptautiskos projektos.

""TDL School" tika izveidots ar mērķi piedāvāt cilvēkiem kvalitatīvas IT apmācības un man ir liels prieks, ka īsā laika posmā esam paspējuši uzsākt sadarbību ar Latvijas lielākajām augstākās izglītības iestādēm, kā arī noorganizējuši vairākas publiski pieejamas IT apmācības. "TestDevLab Summer School" ir Latvijā veiksmīgas programmatūras testēšanas apmācības ar vairāku gadu ilgu vēsturi un 100+ absolventiem, kas jau šobrīd dod jūtamu ieguldījumu Latvijas IT jomā. Mēs arī turpmāk strādāsim pie IT apmācību piedāvājuma un kvalitātes pilnveidošanas, lai arvien lielākam cilvēku skaitam būtu iespēja pievienoties IT jomai," sacīja "TDL School" vadītāja Raita Rollande.

Aicinām apmeklēt "TDL School" tīmekļa vietni tdlschool.com un iepazīties ar aktuālo apmācību piedāvājumu, kā arī pieteikties citām IT apmācībām. Papildus ērtībai "TDL School" jaunumi ir pieejami Facebook, Instagram un LinkedIn sociālajos tīklos.