No 19.septembra mazie liepājnieki 5–7 gadu vecuma grupā un 8–12 gadu vecuma grupā ir aicināti uz programmēšanas nodarbībām, kurās varēs iepazīt un apgūt programmēšanas pamatus, virtuālo un paplašināto realitāti, kā arī attīstīt radošās, tehniskās un komunikācijas prasmes kopā ar draudzīgo robotiņu CODE_Y. Uzzini vairāk un reģistrējies apmācībām vietnē www.code-y.eu

"Kopā mēs risināsim dažādus programmēšanas uzdevumus, mācīsimies draudzēties ar matemātiku, gūsim pārliecību par sevi un savām spējām un apgūsim kaudzi ar jaunām prasmēm. Esmu saticis desmitiem bērnus, kuriem vairāku gadu garumā nodevu programmēšanas zināšanas un tehniskās prasmes. Taču, kā ikviens bērns kādu dienu izaug un sper lielākus soļus dzīvē, arī es esmu gatavs savas zināšanas nodot daudz lielākam pulkam mazo liepājnieku. Man pašam patīk šīs apmācības saukt par ekspedīcijām, jo nekad jau nevar zināt, ko šajā ceļā atklāsim, uzzināsim vai radīsim!" ar entuziasmu stāsta CODE_Y.

CODE_Y ekspedīcijās bērniem, pirmkārt, būs iespējams apgūt tādas ierīces kā dators, roboti, droni un virtuālās realitātes brilles. Otrkārt, caur dažādiem spēļu uzdevumiem mazie pētnieki varēs izprast algoritmisko domāšanu un meklēt risinājumus dažādiem programmēšanas izaicinājumiem. Un, treškārt, dalībnieki apgūs prasmes darboties komandā, iegūs pārliecību par sevi, kā arī novērtēs cits cita spējas.

Mācību ekspedīcijas notiks divas reizes nedēļā sākot no 19.septembra divām vecuma grupām - mazajiem pētniekiem no 5-7 gadu vecuma grupā un zinātkāriem ceļotājiem 8-12 gadu vecuma grupā. Iepriekšējas zināšanas vai prasmes dalībniekiem nav nepieciešamas. CODE_Y vēlas veltīt nedalītu uzmanību ikvienam jauniegūtajam draugam, tāpēc grupas dalībnieku skaits ir ierobežots. Vienas dienas ekspedīcijas cena 15 eiro. Samazināta cena un automātiska vietas rezervācija grupā visiem mēneša vai pusgada abonementa pircējiem.

Interesenti aicināti uzzināt vairāk un reģistrēties apmācībām šeit: https://code-y.eu/.

Seko līdzi jaunumiem CODE_Y jaunumiem arī sociālo tīklu kontos:
• Facebook www.facebook.com/codey.programmesanas.skola/
• Instagram www.instagram.com/code_y_liepaja/