Ikviens interesents aicināts piedalīties kopienas "Liepaja TechGirls" organizētajā bezmaksas darbnīcā, kurā būs iespējams apgūt programmēšanas pamatus, izmantojot "Scratch" programmēšanas valodu. Darbnīca norisināsies 15.maijā, no pulksten 10 līdz 11. Pieteikt dalību iespējams ej.uz/registretiesScratch, informē "Liepaja TechGirls" pārstāve Elīna Šneibe.

"Scratch" darbnīcā aicināts piedalīties ikviens, bez vecuma ierobežojuma, kas vēlas izprast programmēšanas pamatprincipus, apgūt programmēšanu un "Scratch" vidi.  Lai piedalītos, nepieciešams dators ar kameru, lai būtu ērti darboties, un radītu pēc iespējas klātesošāku sajūtu. Ja darbnīcā vēlas piedalīties kāds jaunāks dalībnieks, aicinām pievienoties kopā ar vecākiem, lai spētu vieglāk izsekot līdzi darbnīcā notiekošajam. Darbnīca ir droša vide, kurā gūt priekšstatu un pamatzināšanas par IT nozari un prasmēm, un "Liepaja TechGirls" sieviešu kopiena parūpēsies, lai katrs dalībnieks pilnvērtīgi un brīvi spēj apgūt jaunās prasmes.

Darbnīcas ietvaros būs iespēja gūt ieskatu vizuālajā programmēšanas valodā Scratch, kas ir lieliska vide gan bērniem, gan arī pieaugušajiem, kurā apgūt programmēšanas pamatus un veidot izpratni par programmēšanas principiem. Darbnīcā tiks pastāstīts par iespējām, ko sniedz Scratch, kā arī kopīgi tiks taisīta neliela spēle.

Darbnīca notiks attālināti 15.maijā pulksten 10. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc "Liepaja TechGirls" aicina pieteikties nekavējoties.

Programmēšanas darbnīcu rīko sieviešu kopiena Kurzemē ""Liepaja TechGirls"", kuras mērķis ir aktualizēt, izglītot un iedvesmot sievietes darboties ar dažādām tehnoloģijām. Kopiena darbību uzsāka 2019. gada oktobrī un līdz šim ir organizējusi vairākas darbnīcas. Visas kopienas rīkotās aktivitātes ir bez maksas.

Vairāk par "Liepaja TechGirls" aktivitātēm iespējams uzzināt, sekojot līdzi sociālajos tīklos: https://www.facebook.com/LiepajaTG