Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 115 Samantas, 102 Jolantas un 29 Alvji. Dzimšanas dienā sveicam Sintiju Briķi.

Pastāstiet nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Man ikdiena aizrit lielā steigā. Tā kā pašlaik mācos Rīgā „Stradiņos” (studiju programmā Starptautiskās attiecības, ne medicīnā, kā daudziem tas uzreiz asociējas), tad studijas ir tās, kas aizņem manu lielāko daļu laika, savukārt atlikušo dienas daļu es pavadu muzicējot, gan korī “Balsis”, gan arī spēlējot liepājnieku dibinātajā zvanu korī Rīgā ,,Primus”.

Kā jūs vislabprātāk pavadāt brīvo laiku?
Tā kā esmu sirdī īsta liepājniece, katru brīvo laiku vai drīzāk dienu, pavadu atpūšoties Liepājā – skrienot pa parku, satiekot draugus, apmeklējot aktuālus pasākumus. Tāpat arī izmantoju brīvās dienas, aizbraucot uz laukiem, lai arī pavadītu kādu laiku ģimenes lokā.

Kas jūs iedvesmo?
Mani ļoti iedvesmo mūzika. Tāpat arī sarunu vakari ar draudzenēm un ģimeni. Kā arī darbs skolā iet raitāk un patīkamāk, kad tuvojās jau iepriekš saplānotās brīvdienas.

Kāds ir vislabākais dienas sākums?
Šeit būtu jācitē Pauls Koelju: ,,Katrs rīts -  tas ir laiks sākt  dzīvot no jauna”. Tam ir jābūt visnotaļ pozitīvam – mierīgam (labu mūziku), mundram (ar rīta vingrinājumiem), produktīvam (saplānotam), un ar gardām un veselīgām brokastīm.

Kas jums šobrīd ir aktuāls?
Pašreiz cenšos uzkrāt vēl pēdējos spēkus un vitamīnus skolai. Tas nozīmē – vēl pēdējie saules stari, lauku veselīgie gardumi, Liepājas jūras gaiss, aktīvie atpūtas vakari ar draugiem un vēl, un vēl.

Vai jums ir kāds iemīļots joks, citāts vai izteikums?
Joki gluži nē, bet dažādu veidu domu graudi, ko atgādinu citiem, ir prātā gana daudz. Vieni no mīļākajiem un klasiskākajiem noteikti ir – „Viss kas notiek, notiek uz labu” vai arī ,,Nekas dzīvē nenotiek bez iemesla”.

Kura ir jūsu mīļākā vieta Liepājā?
Kā jau daudziem citiem liepājniekiem – tā noteikti ir Liepājas pludmale – parks pie tās, kā arī Ziemeļu fortu mols. Tāpat, pēdējā gada laikā par iemīļotu vietu ir kļuvis Čakstes laukums ar savām krāsainajām strūklakām.

Ko pilsētā gribētos savādāk?
Liepājā vēlētos vairāk studiju iespējas, kā arī prakses un darba vietu jauniem censoņiem, lai liepājniekiem negribētos pamest šo skaisto pilsētu, kā arī , lai jauniešiem gribētos pēc studijām atgriezties šeit, lai savas zināšanas varētu ne tikai izmantot, bet arī pilnveidot. Esmu par to, lai Liepāja ar saviem pozitīviem un čakliem liepājniekiem būtu kā paraugs citiem.

Ja jums būtu iespēja tūlīt kaut kur aizceļot, kurp jūs dotos un ko ņemtu līdz?
Ceļotu noteikti ar ģimeni, kā arī atstātu mūsu kopīgā ceļojuma galamērķi viņu ziņā.

Kāds ir bijis pēdējā laika spilgtākais piedzīvojums?
Tā noteikti ir divus mēnešus (jūlijā un augustā) ilgā prakse Vācijā – Minsterē. Fantastiska pieredze ārzemēs.

Ko šovasar vēl ir jāpaspēj izdarīt?
Tā kā vasara ir jau teju cauri, tad pēdējās siltās dienas laukos pie ģimenes un aktīva atpūta ar draugiem Liepājā pie jūras ir tas, kas ir mana saraksta augšgalā.

Jūsu novēlējums visiem, kam šodien ir svētki!
Novēlu katrā dienā saskatīt ko jauku un īpašu, tad dzīve kopumā kļūs daudz krāsaināka pozitīvākā. Kā arī novēlu – mīliet, smaidiet un ticiet no visas sirds!