Kristīgās pirmsskolas izglītības iestādes vecāki un vadītāja ir neizpratnē – cik ilgi vēl turpināsies aktu zāles remonts un kāpēc paveiktais ir tik zemas kvalitātes.

Piektdien par ieilgušo remontu portālu informēja bērnu vecāki. Sazinoties ar skolas vadītāju Ingu Kulmani, noskaidrojām, ka teiktais atbilst patiesībai.

“Novērtējuši darāmo celtnieki solīja, ka visu paveikšot divās nedēļās, nu jau pagājuši vairāk nekā divi mēneši (darbi sākti februārī), bet vēl nekas nav galā. Mums jāgatavojas izlaidumiem, bet nav kur novadīt muzikālās nodarbības, jo zāli nevaram lietot, turklāt jāpacieš putekļi un neērtības,” atzina Kulmane.

Tomēr visvairāk  pirmsskolas iestādes vadītāja sašutusi par būvnieku darba stilu un kvalitāti. “viņiem nav saprašanas par darāmo, nav nekādas sistēmas – ja viens ir labi pastrādājis un nokrāsojis sienu, tad atnāk elektriķis un visu sabojā, jākrāso vēlreiz – viens un tas pats tiek darīts trīs četras reizes. Instrumentu viņiem nav, sastatņu nav, tapetes plēsa ar rokām nost, vispirms ielika nepareizos elektrības skapjus, tad tos mainīja. Kā ielika, paši redzat!”

Vadītājai ir aizdomas, ka firma strādniekiem nemaksā par darbu, tāpēc arī tie nerādās. Liepājā nav rādījies arī neviens no uzņēmuma vadības.

Darbu veicējs – Rīgas firma – SIA “Starbag” (nevis “Strabag”, kas ir pazīstama firma, iepriekš – SIA “Šlokenbeka”) janvārī uzvarēja pilsētas Izglītības pārvaldes izsludinātajā iepirkumā, par pāris simtiem apsteidzot konkurentu “UPTK”.

Līgums “Par tiesībām veikt Kristīgās pirmsskolas izglītības iestādes telpu renovāciju, Celmu ielā 4, Liepājā (3.kārta)” tika noslēgts par 11 977,84 eiro.