Pirms Lieldienām Liepājas Reģionālajā slimnīcā sāka darboties vēl četri lifti, kas tika remontēti slimnīcas rekonstrukcijas ietvaros.

Liftu rekonstrukcija notika divās kārtās, un pavisam rekonstruēti desmit lifti galvenajā korpusā un viens Plaušu un infekciju slimību nodaļā.

Pirmajā kārtā, pērn, sāka nomainīt vecos, savu laiku nokalpojušos liftus, kā arī tika izremontētas liftu halles un veco durvju vietā tika uzstādītas ugunsdrošības noteikumiem atbilstošas durvis. 2011. gada 11.jūlijā ekspluatācijā tika nodoti trīs mazie pasažieru lifti un tiem iepretī esošie divi lielie lifti, kā arī viens virtuves lifts, kuru nepieciešamības gadījumā var izmantot arī ugunsdzēsības vajadzībām.

Rekonstrukcijas otrās kārtas laikā tika pilnībā atjaunoti un ekspluatācijā nodoti atlikušie četri lifti, kas paredzēti tikai slimnīcas vajadzībām. No tiem divi ir tā saucamie gultu lifti, kas paredzēti pacientu pārvadāšanai, un pārējie divi ir dienesta vai personāla vajadzībām paredzētie lifti.

Līdz ar to lūgums apmeklētājiem ievērot norādes uz liftu durvīm un izmantot tikai tos liftus, kas paredzēti apmeklētājiem, t.i, jau līdz šim esošie pasažieru lifti. Tie ir trīs mazie lifti un viens lielais lifts, kas aprīkots ar speciālām pogām Braila rakstā un skaņas signālu atbilstoši vājredzīgu un vājdzirdīgu cilvēku vajadzībām. Lielajam apmeklētāju liftam ir arī plašākas durvis, lai tajā ērtāk varētu iekļūt pacienti ratiņkrēslos. Tādējādi to var izmantot cilvēki ar kustību traucējumiem. Kopumā apmeklētāju un pacientu vajadzībām darbojas četri lifti, bet dienesta vajadzībām, ieskaitot kravas liftus, pieci. Slimnīca aicina pacientus un apmeklētājus sekot norādēm uz lifta durvīm un izmantot tikai pacientiem un apmeklētājiem domātos liftus.

Liftu rekonstrukcijas darbus veica a/s „Latvijas lifts – Šindlers”. Liftu nomaiņas kopējās izmaksas ir Ls 462 350,74. Pēc darbu pabeigšanas uzņēmuma komercdirektors Dainis Rimkuss atzina, ka rēķinājušies ar to, ka rekonstrukcijas laikā varētu rasties zināmas grūtības, bet, ka būs tik sarežģīti, paredzēt nav bijis iespējams. Tā kā ēka būvēta vēl padomju laikā, tad nav pārsteigums, ka šahtu sienas bija šķības. Turklāt slimnīca tolaik bija paredzēta arī kā stratēģisks objekts. Līdz ar to sienu biezums izrādījās ievērojami lielāks, kas paildzināja un apgrūtināja liftu rekonstrukcijas gaitu.  Jauno liftu durvju ailes ir nedaudz lielākas, tāpēc vajadzēja palielināt arī šahtu ailes, bet tas nenācies viegli.

Rimkuss aicina pasažierus būt iecietīgiem, ja pirmajā mēnesī, iespējams, parādīsies kādas nepilnības, kuras vajadzēs novērst. Taču jaunajiem liftiem ir vairākas priekšrocības: tie ir daudz ātrāki un komfortablāki nekā vecie, tiem ir daudz līganāka gaita uzsākot un beidzot kustību, turklāt liftu telpā uzlabojusies arī telefonu zvanu uztveršanas zona.