Liepājas Skolēnu dome (LSD) aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem 5.aprīlī piedalīties pasākumā "Lieldienu jampadracis". Pasākums norisināsies Liepājas "Jauniešu mājā", Kungu ielā 24, iekšpagalmā no pulkstens 16, informē LSD sabiedrisko attiecību struktūrvienības pārstāvis Roberts Vilcāns.

Jauniešiem būs iespēja piedalīties dažādās tradicionālās un ne tik ierastās  Lieldienu aktivitātēs:
● olu krāsošanā;
● olu skaistum konkursā;
● olu ripināšanā;
● olu kaušanā;
● olu ātrlobīšanas konkursā;
● olu un saldumu meklēšanā.

Pasākuma noslēgumā trīs veiksmīgākajiem dalībniekiem būs iespēja iegūt kādu Liepājas Skolēnu domes atbalstītāju sagādātu balvu.
Pasākuma mērķis ir rosināt jauniešu  izpratni par pavasara saulgriežu svētku - Lieldienu dažādajām  tradīcijām, kā arī veidot pozitīvu attieksmi par fiziskajām aktivitātēm svaigā gaisā, tādejādi reizē sekmējot  informācijas apmaiņu jauniešu vidū, jaunu draudzību veidošanos un iesaisti aktivitātēs. Liepājas Skolēnu dome cer, ka šāds pasākums veicinās iesaisti arī nākamajos Liepājas Skolēnu domes rīkotajos pasākumos.

Pieteikšanās pasākumam: ej.uz/LieldienuJampadracis

Aktuālajai informācijai par šo un citiem pasākumiem un aktivitātēm var sekot Liepājas Skolēnu domes Instagram kontā @lsd.lv vai arī Liepājas "Jauniešu mājas" Instagram un Facebook kontā.