Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 79 Ivo, 28 Induļi un 1 Ivis. Vārda dienā sveicam Ivo Popovu.

Pastāstiet nedaudz par sevi!
Esmu 17 gadus vecs jaunietis, nodarbojos ar florbolu, mācos Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā. Ikdienā cenšos būt pozitīvs, jautrs un uz visu skatīties no gaišās puses.

Kāda ir jūsu ikdiena?
Brīvlaikos ikdienas ritms nedaudz atšķiras no ierastā, taču mēģinu to saglabāt pēc iespējas līdzīgāku ierastajam ritmam. Skola laikā mana ikdiena iesākās, protams, ar skolas apmeklēšanu, pēcpusdienas parasti pavadu, veicot visus vajadzīgos mājas darbus un pēc tam man ir nedaudz brīvā laika, kurā cenšos uzkrāt enerģiju, lai vakaros kārtīgi varētu strādāt treniņos.

Kā sākāt spēlēt florbolu? Kas jūs šajā spēlē aizrauj?
Florbolu spēlēju jau deviņus gadus un sāku nodarboties ar šo sporta veidu tāpēc, ka vecāki piedāvāja iespēju sākt trenēties šajā sporta veidu un nepagāja pat ilgs laiks, kad biju jau iemīlējis šo sporta veidu.

Kā iepriecināt sevi un citus?
Uz šo jautājumu gan grūtāk atbildēt, jo katram ir savas lietas, kas padara viņus priecīgākus, taču es uzskatu, ka uz lietām vajag raudzīties ar pozitīvismu.

Vai ir kāda grāmata, filma vai notikums, kas pēdējā laikā atstājis uz jums spilgtu iespaidu un ko ieteiktu arī citiem?
Grāmatu lasītājs tiešām neesmu, bet filmas mani gan aizrauj, it īpaši šausmu filmas, taču vēl līdz šim nav iekritusi acīs tāda, kuru es varētu saukt par savu “mīļāko”.

Kāda ir labi pavadīta ziemas brīvdiena?
Pavadīt laiku labi ar draugiem, radiem un visiem pārējiem tuvajiem cilvēkiem.

Jūsu novēlējums visiem, kam šodien ir svētki!
Novēlu visiem priecīgus un gaišus svētkus!