Sākusies pieteikšanās radošo industriju konferencei ''Subject: Creativity'', kas notiks 2018. gada 16. februārī Liepājas koncertzālē ''Lielais dzintars''.

Kā ik gadu, arī šogad konferences galvenā tēma būs radošums, tā veicināšana un attīstīšana kā organizāciju, tā arī personību attīstībā. Lekcijas caurvīs trīs vadmotīvi – sākumpunkts, krustpunkts un pagrieziena punkts. Stāstos lektori atklās savu pieredzi, pārdzīvojumus, piedzīvoto un izjustās mācības dažādos radošā procesa posmos, informē konferences "Subject: Creativity" komunikācijas vadītāja Līva Dzerkale.

Konferencē Liepājā uzstāsies 20 dažādu radošo industriju un ar tām saistīto nozaru eksperti un viedokļu līderi, kuru profeisonālā pieredze ir sniegusi iespēju iedvesmoties, attīstīties un sevi izaicināt. Lektoru vidū šoreiz būs tādas personības kā Gustavs Terzens (TV raidījumu vadītājs, mūziķis, ceļotājs), Dainis Grūbe (aktieris), Baiba Sipeniece-Gavare (TV un raidījumu vadītāja), Pēteris Kļava (bērnu ārsts, reanimatologs), Andrejs Mediņš (priesteris), Sergejs Jēgers (latviešu dziedātājs, kontrtenors), Ieva Kalve (ekonomikas doktore), Uvis Helmanis (titulēts basketbolists, treneris), Juris Batņa (ārsts-psihiatrs, pirtnieks), Marika Latsone (grafikas dizainere, ceļotāja), Uģis Balmaks ("Iphone photography school" līdzīpašnieks), Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" komanda un citi. Lektoru sarakstu iespējams redzēt konferences mājaslapā: www.subjectcreativity.lv

Konferences organizatori, komunikāciju aģentūra "Addiction", norāda, ka pērn radošo industriju konferenci apmeklēja 1000 dalībnieku. Jau tradicionāli norises vieta ir Liepāja, jo organizatori vēlas sniegt iespēju dalībniekiem no Rīgas un citām attālākām pilsētām izrauties no ikdienas darbiem un maksimāli koncentrēt uzmanību konferences saturam.

Pašlaik ir uzsākta reģistrācija. Interesenti ir aicināti pieteikt dalību laikus, jo tuvojoties konferences dienai, dalības maksa tiks paaugstināta. Arī šogad būs iespēja skatīties konferenci maksas tiešraidē internetā. Konferenci rīko komunikācijas aģentūra ''Addiction''. Pasākuma valoda — latviešu un angļu, ar sinhrono tulkošanu. Papildus informācija un pieteikšanās: www.subjectcreativity.lv.