Liels bija pārsteigums un prieks Psihiatriskās klīnikas bērnu nodaļas pacientiem un personālam, kad durvis vēra hokeja kluba "Liepāja" vadība un hokejists Reinis Demiters.

Hokejists bērniem dāvināja mīkstās rotaļlietas, kuras saziedoja akcijā "Lāči lido", bet biedrībai "Piejūras slimnīcas atbalstam" atvēlēja saziedotos naudas līdzekļus, portālu informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane.

"Šī naudiņa nav liela, bet tā jums lieti noderēs, uzsākot biedrības darbu. Izlēmām, ka visnoderīgākā tā būs slimajiem bērniem," skaidro hokeja kluba preses sekretāre Simona Laiveniece.
Hokeja kluba "Liepāja" prezidents Kārlis Dreņģers uzaicināja bērnus uz turpmākajām kluba hokeja spēlēm.

Biedrības valdes priekšsēdētāja Evija Siliņa: "Man ir patiess gandarījums, ka jau pirmajā dienā, kad atvērām biedrības kontu, saņēmām privātos ziedojumus. Dot otram – tas nav tikai iedot, vienmēr līdzi nāk liels enerģētiskais lādiņš. Svarīgi, ka mūsdienās ir cilvēki, kam ir ko dot, un viņi ir gatavi dalīties. Paldies visiem, kas ir kopā ar mums šajā pirmssvētku laikā!"

Biedrība "Piejūras slimnīcas atbalstam" savai darbībai izvirzījusi vairākus mērķus, par galveno nosakot labdarības projektu īstenošanu garīgās un fiziskās veselības veicināšanas jomā onkoloģijas un psihiatrijas pacientiem.

"Sākām aktīvi darboties, kolīdz bijām pieņēmuši lēmumu par biedrības dibināšanu," stāsta Siliņa. "Organizējām svētku eglītes iedegšanas pasākumu visiem Piejūras slimnīcas pacientiem, bet jo īpaši bērniem. Liels paldies Liepājas teātra aktieriem, kas sarūpēja saldumus mūsu mazajiem pacientiem. Ziemassvētku vecītis apsolījies ierasties pie bērniem arī Vecā gada vakarā ar dāvanām un kārumiem.

Liels paldies Karostas pensionāru dienas centra adītājām par zeķēm, kas mūsu pacientiem sildīs ne tikai kājas, bet arī sirdis."

Uzziņa
Biedrība "Piejūras slimnīcas atbalstam" dibināta 2014. gada 19.novembrī, bet reģistrēta 15.decembrī.

Biedrības mērķi saistīti ar Piejūras slimnīcas onkoloģisko un psihiatrisko pacientu veselības veicināšanu, realizējot labdarības projektus jomās, ko nefinansē valsts.

Viens no pirmajiem projektiem – bērnu rotaļu laukuma izveide pie Psihiatriskās klīnikas bērnu nodaļas un smilšu terapijas kabineta izveide.

Biedrība "Piejūras slimnīcas atbalstam"
Reg. Nr. 40008231405
Adrese: Dārtas iela 31, Liepāja, LV- 3401
Konts: LV37UNLA0050022758810
SEB banka