Ceturtdien, 30. novembrī, pulksten 17.30, galerijas "Romas dārzs" Berči zālē Liepājas dome organizē reemigrantu ģimeņu tikšanos "Nākamā pietura – Liepāja", portālu informēja Centrālās administrācijas sabiedrības pārvaldes speciāliste Brigita Dreiže.

Uz tikšanos aicinātas visas reemigrantu ģimenes, bet īpaši tās, kas tikai nesen ir atgriezušās uz dzīvi Liepājā. Tikšanās mērķis ir nodrošināt reemigrantiem iespēju satikties un pārrunāt esošos izaicinājumus, atgriežoties uz dzīvi Liepājā, un dalīties ar iespējamajiem risinājumiem.

Tikšanās laikā Liepājas valstspilsētas pašvaldības izpilddirektora vietnieks Mārtiņš Tīdens iepazīstinās ar aktuālo informāciju par īres namu attīstību Liepājā, bet Zinātnes un izglītības inovāciju centra (ZIIC) vadītājas pienākumu izpildītāja Kitija Kuduma pastāstīs par jauniem piedāvājumiem ZIIC centrā. Savukārt par konstruktīvi un izklaidējoši pavadītu laiku rūpēsies pasākumu vadītājs DJ Mārcis Grīnblats.

Pieteikšanās pasākumam līdz 27. novembrim, reģistrējoties ŠEIT.

Liepājas valstspilsētas pašvaldība šādu tikšanos organizē jau ceturto reizi.

No 2018. gada marta, kad Latvijā tika uzsākta reemigrantu atbalsta programma, līdz šim brīdim Liepājā atgriezušies 363 cilvēki.