Karostas glābšanas biedrība (KGB) šogad piedalās akcijā "Mājas kafejnīcu dienas 2022" un aicina "Brīvības cīnītāja svētku pusdienās" 10. septembrī Redanā, 14.novembra bulvārī 82/86, no pulksten 12 līdz 18.

Galdā tiks celtas šmorētas ribiņas ar mundierī ceptiem kartupeļiem, uz ugunskura vārīta baraviku zupa, cepti dārzeņi ar zaļumu sviesta cepurīti. Desertā – ābolu uzputenis ar vaniļas mērci, informē Karostas glābšanas biedrības valdes locekle Monta Krafte.

Mājas kafejnīcu dienā, 10.septembrī, visiem Redana apmeklētājiem būs iespēja apskatīt Karostas un Neatkarības kara muzeju par īpašu cenu – 2 eiro pieaugušajiem un 1 eiro bērniem. Būs arī iespēja izmēģināt dažādus Redanā šovasar tapušos aktīvās atpūtas elementus – virvju pārceltuvi, sadarbības trīsstūri, Morzes ābeci, granātu mešanu u.c. Būs arī fotostūrītis un ierakumu sveču izgatavošanas darbnīca.

"Mājas kafejnīcu dienas 2022" ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Latvijas Lauku tūrisma asociācijas "Lauku ceļotājs" organizēta akcija ar mērķi popularizēt Latvijas reģionu tūrisma piedāvājumu. "Mājas kafejnīcu dienās" par improvizētu restorānu kļūst idilliska lauku sēta vai neierasta urbāna vide nekurienes vidū, mazākas un lielākas saimniecības, kā arī tūrisma objekti. Papildinot gastronomisko piedāvājumu, noritēs arī plaša kultūras un izklaides programma. No jūlija līdz pat septembra vidum akcijā piedalās vairāk nekā 400 Latvijas saimnieces un saimnieki.