Sākot ar 10.decembri, Redanā darbosies Ziemassvētku Rūķu ciems. Rūķu ciems būs atvērts no trešdienas līdz svētdienai no pulksten 16 līdz 20 un darbosies līdz 30.decembrim. 24.decembrī Rūķi paši svinēs Ziemassvētkus, un ciems būs slēgts, informē Karostas glābšanas biedrības valdes locekle Monta Krafte.

Rūķu ciema atklāšana notiks sestdien, 10.decembrī, pulksten 16. Pulksten 17 ieradīsies Ziemassvētku vecītis, un tiks iedegta Redana svētku egle un uguns skulptūra. Pēc tam Ziemassvētku vecītis sanākušajiem mācīs jaunās rūķu dejas, varēs piedalīties dažādās radošajās darbnīcās, spēlēt ēnu teātri, nobaudīt ēdienus un dzērienus, skatīties Ziemassvētku multfilmu un ļauties rūķu sarūpētajiem pārsteigumiem.

Turpmāk katru dienu no trešdienas līdz svētdienai Redans būs izgaismots un saposts Ziemassvētku noskaņās. Apmeklētāji varēs iziet Rūķu uzdevumu taku, noskatīties multfilmu, būs dažādi foto stūrīši, ugunskurs un silta tēja. Katrs pats varēs uzcept ugunskurā desiņas un maršmelovus.

Piektdienās, sestdienās un svētdienās notiks radošās darbnīcas ar Rūķi, atrakcijas un dejas ar Ziemassvētku vecīti, ēnu teātris, uguns skulptūra un bufete.

Rūķi gaidīs individuālos apmeklētājus, kā lielas un mazas grupas. Pieteikumus grupu apmeklējumiem pieņem pa telefonu 26369470.