Vasaras izskaņā un septembra sākumā biedrība "Radi Vidi Pats" projekta "Radi Liepāju pats" ietvaros īstenos divus ar mākslas jautājumiem saistītus pasākumus – velobraucienu un sarunu vakaru.

30.augustā pulksten 17.30 notiks velobrauciens "Mākslai pa pēdām", meklējot un apzinot ar mākslas jomu saistītas esošās, bijušās un arī potenciālās vietas Liepājā. Pulcēšanās braucienam – Juliannas pagalmā. Pasākumam iespējams sekot līdzi Facebook.

Savukārt 2.septembrī pulksten 19 pie Kultūrvietas "Kursas putni" norisināsies otrais sarunu vakars par to, kā būt māksliniekam Liepājā. Uz to aicināts ierasties ikviens interesents, kas saistīts ar radošajām industrijām un mākslas pasauli, tostarp arī mūziku, rakstniecību u.c. Saruna būs veidota kā iespēja parunāt un uzklausīt citus cilvēkus par viņu iespējām, motivāciju un arī grūtībām, veidojot savu mākslas karjeru Liepājā un Latvijā. Plašāk par pasākumu arī Facebook.

Pasākumi norisināsies projekta "Radi Liepāju pats" ietvaros. Projektu "Radi Liepāju pats" finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds".

Vairāk informācijas: www.radividipats.lv.