Ceturtdien, 11.septembrī, pulksten 14, viesnīcā "Promenāde Hotel" (Vecā Ostmala 40) "Rožu zālē" notiks bezmaksas seminārs "Efektīva komunikācija".

To organizē "Europe Direct" informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras reģionālo nodaļu

Neatbildēti telefonu zvani, pārpildīts e–pasts, nesaņemtas un neizprastas ziņas, neadekvātas rīcības! Nepieciešama ceļa karte 21.gadsimta komunikācijas džungļos?

Efektīva komunikācija
Mācību kurss sekmīgai ikdienas komunikācijai ar klientiem, kolēģiem un trešajām personām.
Seminārā tiks aplūkots kā:
– nodot ziņu, lai tā tiktu saņemta
– noformēt ziņu, lai tā tiktu uztverta
– veidot ziņu, lai tā tiktu izprasta
Uzlabosim savstarpējo saziņu, lai paliek vairāk laika ģimenei, vaļaspriekiem un dzīves baudīšanai!

Lūgums iepriekš pieteikties pa tālruni 63429019 vai epastu: kristine.zabe@chamber.lv, informē LTRK Dienvidkurzemes reģionālās nodaļas eksperte un "Europe Direct" informācijas centrs Liepājā vadītāja Kristīne Zabe.

Par semināra vadītāju:
Uģis Krūmiņš – daudzšķautnainās 20 gadu darba pieredzes laikā iepazinis finanšu pakalpojumu, transportlīdzekļu ražošanas, poligrāfijas, celtniecības, informācijas tehnoloģiju un loģistikas nozares. Kā brīvprātīgais, konsultants, pārdevējs un vadītājs piedalījies un vadījis neskaitāmas sanāksmes. No 2009.gada mācību kurus vadītājs un veidotājs. Sertificēts vācu mācību uzņēmuma "Triple A" un starptautiskās organizācijas "Junior Chamber International" treneris un "Edward’s de Bono" 6 domājošo cepuru metodes moderators.