Šonedēļ Liepājā populārākie vārdi ir Andrejs (836), Andris (605) un Rita (239). Šodien vārda dienu svin 1 Konrāds un 6 Sebastiani. Dzimšanas dienā sveicam Austru Pumpuri.
Dziesminiece, Latvijas bardu ciltsmāte, „Goda liepājniece 2008” un Trīszvaigžņu ordeņa kavaliere Austra Pumpure dzimusi 1928. gada 26.novembrī Kalnišķos. Austra Pumpure šogad saņēma balvu par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikā, kas pēc Austras Pumpures vārdiem, ir bijis patiešām negaidīti. Visu savu mūžu dziesminiece veltījusi mūzikai - mācījusi dziedāšanas mākslu un ģitāras spēli ne vienai vien jauniešu paaudzei un izskolojusi daudz Austrasbērnus. Kā portālam pastāstīja Austra Pumpure, viņa joprojām aktīvi muzicē un ir gandarīta par nesen notikušo pasākumu 18.novembrī folkloras centrā „Namīns”, kurā muzicēja kopā saviem Austras bērniem.
Runājot par saviem tuvākajām nākotnes iecerēm Austra Pumpure pavēstīja, ka Ziemassvētku laikā būs dažādi koncerti, bet līdz tam vēl jānodzīvo! Kā pastāstīja Austras bērns Inese Sērdiene, Austras Pumpures dzimšanas diena šogad Liepājā ar koncertu netiks atzīmēts, bet Rīgā gan – 6. decembrī pulksten 19 dziesmu vakaru ietvaros Latvijas 1. Rokkafejnīcā Reiterna namā spēlēs un dziedās Austra un Austrasbērni: „Būs skaists sadziedāšanās vakars! Esiet mīļi gaidīti!”, tā Inese.