Kā liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes dati, šodien Liepājā vārda dienu svin 5 Elmas, bet nevienas Elnas un Menardas. Dzimšanas dienā sveicam Ilzi Jaunzemi.

Pastāsti nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Esmu pavisam vienkāršs cilvēciņš. Bieži vien esmu aizņemta un mana ikdiena ir kā ‘"vāverei ritenī’" – mājas, augstskola, bērni, darbs un tā katru dienu. Studēju Liepājas Universitātē par sociālo darbinieci, nu jau esmu tikusi līdz  3. kursam. Katru dienu ir jāsaplāno laiks tā, lai ir kāds mazs brīdis, ko veltīt sev, un, protams, ir arī jāatrod laiks, ko veltīt saviem mazajiem, jo ikdienas steigā ļoti maz laika pavadām kopā, tāpēc cenšos ar viņiem vairāk darboties brīvdienās.

Kāds notikums pēdējā laikā ir licis tev pasmaidīt?
Smaidam manā ikdienā ir liela nozīme, tas dod pozitīvu spēku un enerģiju gan man, gan arī apkārtējiem cilvēkiem. Visvairāk mani aizkustina un liek pasmaidīt un pat pasmieties manu bērnu nepareizās izrunas, bērniem ir laba fantāzija, viņi sacer dažādus izdomātus stāstus.

Kas ir neatņemama rudens sastāvdaļa?
Manuprāt, neatņemama rudens sastāvdaļa ir garas rudens pastaigas pa dažādu koku nobirušo, krāsaino lapu takām, vērojot cik krāsainā pasaulē mēs dzīvojam.

Kādas grāmatas ir tavā grāmatu plauktā?
Kad biju maza, grāmatas lasīju ļoti daudz. Tagad ir situācijas, kad nevaru atrast laiku, kurā varētu paņemt kādu interesantu grāmatu un vēsajā rudenī pie siltas tējas palasīt.

Manā grāmatu plauktā vēl joprojām stāv dažas interesantas grāmatas, ko lasīju bērnībā un ir pievienojušās arī dažas grāmatas, ko lasu saviem bērniem.

Kāds ir tavs hobijs?
Man ļoti patīk dejas un spēlēt teatrālus uzvedumus. Esmu vājdzirdīga un apmeklēju Latvijas Nedzirdīgo savienības Liepājas reģionālo biedrību, kur varu brīvi izpausties, jo zinu, ka tur ir tādi paši cilvēki kā es. Vēl man ļoti patīk spēlēt boulingu. Šajā sporta veidā pārstāvu Liepājas Nedzirdīgo sporta biedrību ‘’Liepava’’ citu Latvijas Nedzirdīgo sporta klubu rīkotajās sacensībās.

Kasir Liepājas galvenā iezīme?
Liepājas galvenā iezīme, protams, ir jūra un vējš, jo bez tās, tā nebūtu Liepāja, ko pazīstam!

Kura vieta Liepājā ir tava svētnīca?
Liepājā man patīk viss, kas ar to ir saistīts, jo šeit esmu piedzimusi, izaugusi, un tās ir manas mājas!

Kā uzburt svētku sajūtu?
Zinot, ka šī diena ir īpaša, tad tā ir arī īpaši jānosvin, tā kā iekšējā balss saka, tā arī jādara!

Tavs novēlējums visiem šis dienas gaviļniekiem!
Lai jums visiem šī diena ir īpaša, kā nevienam citam, prieka un patīkamu pārsteigumu pilna! Centies, lai tava dzīve kļūtu izcila, un nebaidies sapņot par to, ko tu vēlētos darīt vai iegūt!