Kā liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes dati, šodien Liepājā vārda dienu svin 81 Edmunds, 7 Edži un 12 Vidmanti. Vārdadienā sveicam Edmundu Aizkalnu.

Pastāsti nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Esmu Edmunds Aizkalns, bet priekš jums, mīļie liepājnieki, gatavais frīks.

Tagad stāstu cilvēkiem par to, kāds ūdens ir jādzer, lai ilgāk un veselīgāk dzīvotu. Uzstājos dažādos medijos ar šādu informāciju. Dažas reizes mēnesī Skonto stadionā uzkurinu apmeklētājus, lai atbalsta vietējo Rīga FC (futbola klubs), un ar smeldzi sirdī noskatos izpūtēja dūmos, kad FK Liepāja (futbola klubs) aizbrauc mājās. Un, protams, ieskaņoju reklāmas, jau vismaz 27 gadus.

Kas tev ir aktuāls?
MĪLESTĪBA ir aktuāla. Vienmēr un visur, pret visu un visiem. Es jūs visus mīlu, arī tevi lasītāj.  Ja par smagu, tad aizeju, bet mīlēt nepārstāju. Šobrīd būtu priecīgs, ja daudzi saprastu, ko ar to domāju, bet zinu, ka tādu nav daudz, līdz ar to man ir aktuāli, lai jūs visi vismaz ievēlētos, lai gribas mīlēt. Par to pietiks.

Kas ir neatņemama vasaras sastāvdaļa?
Bez Mīlestības dūmo krāsnis… Mīlestība ir galvenā sastāvdaļa vienmēr un visur. Zeme, kā mums stāsta, ir apaļa, atliek vienīgi ievēlēties, lai būtu vasara, un tā ir klāt.

Kādas grāmatas ir tavā grāmatu plauktā?
Mani neinteresē citu cilvēku sarakstītie stāsti. Seni vai neseni stāsti, visi ir zināmi. Laiks ir vienīgais, kas mums šajā realitātē ir dots, mēģinu to pavadīt nelasot.

Kāds ir tavs hobijs?
Hobijs ir viss, ko daru. Ja kaut ko daru, tad darāmajam man ir jāpatīk. Kombinācijā ar Mīlestību viss kļūst par hobiju. Arī "gastrabaitera" darbs ārzemēs, matroža darbs uz loča kutera un makšķerēšana Bārtas upē, iepretī Ulda Seska fazendai (tur labas līdakas un smagākās vēdzeles). Mana dzīve ir mans hobijs.

Kāda ir Liepājas galvenā iezīme?
Liepājnieki.

Kura vieta Liepājā ir tava svētnīca?
Tur, tajā līkumā, kur var sasmaržot Liepājas ezeru, krastmalā, niedrēs, netālu, kur pīles plunčājas, tur ir mana svētnīca.

Kā uzburt svētku sajūtu?
Dzīve ir svētki, ja to saprot, tad tas kļūst par realitāti. Caur Mīlestību tas ir iespējams.

Tavs novēlējums visiem šis dienas gaviļniekiem!
Gavilējiet draugi, kamēr ir ar ko gavilēt!

Redz kur par mani: