Pēc Pilsonības un migrācija slietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 149 Daigas, 7 Dināri un 5 Dinijas. Vārda dienā sveicam Daigu Līni.

Pastāstiet nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Sevi raksturotu kā laimīgu dzīves baudītāju, kurai patīk būt kustībā un pieņemt jaunus izaicinājumus un iespējas. Šobrīd savu ikdienu pavadu, strādājot uzņēmumā “Lauma Lingerie” un aktīvi trenējoties Liepājas sieviešu basketbola komandā.

Kas jums parastā dienā sagādā prieku un gandarījumu?
Tie noteikti ir negaidīti pārsteigumi, kas sagādā prieku, bet ar nosacījuma, ka tie ir patīkami. Savukārt, gandarījumu es gūstu no padarītā, jo man ir svarīgi šodien izdarīt vairāk un kvalitātīvāk nekā es to spēju vakar.

Kas jūs iedvesmo?
Viennozīmīgi tie ir cilvēki – viņu pieredze, idejas un paveiktie darbi.

Vai jums ir kāda īpaša aizraušanās?
Esmu aizrāvusies ar apģērbu radīšanu. Lielākoties šuju pati sev, bet mēdzu arī izpalīdzēt citiem. Tas ir lielisks veids, kā es varu radoši izpausties.

Kāds ir vislabākais dienas sākums, un kāds – noslēgums?
Man nav īpašu formulu dienas sākumam un nobeigumam, bet man ir svarīgi labi izgulēties un atpūsties, tādā veidā sev garantējot veiksmīgu dienu.

Kā vislabāk atpūsties?
Pēc darbu pilnas dienas labprāt atpūšos laiski skatoties kādu aizraujošu filmu vai raidījumu, taču brīvdienās cenšos izrauties no pilsētas burzmas un vairāk būt svaigā gaisā pie dabas.

Ko par Liepāju stāstītu cilvēkam, kam par pilsētu nav nekāda priekšstata?
Pilsēta ir tikpat mainīga, cik mainīgi ir Latvijā gadalaiki. Ar katru gadu pilsēta mani pašu pārsteidz. Šeit ir daudz apņēmības pilni, radoši un uzņēmīgi cilvēki, kas pilsētu padara pievilcīgāku un rada arvien jaunas atpūtas iespējas. Liepāja ir lieliska vieta, kur izbaudīt brīvdienas, lai gūtu mieru un nesteidzīgi atpūstos. Protams, pilsētas lielākā vērtība ir jūra, bet noteikti nedrīkst aizmirst par bruģētajām ieliņām, kurām piemīt savs šarms un valdzinājums.

Kas pēdējā laikā atstājis uz jums spilgtu iespaidu?
Rudens. Man par ātru un ar pārāk straujām temperatūras svārstībām viņš ir piezadzies.

Jūsu novēlējums visiem, kam šodien ir svētki!
Piešķiriet vērtību visam, ko dariet! Novēlu ikvienam rast gandarījumu un piepildījuma sajūtu jebkurā dzīves mirklī.