Kā liecina apkopotā statistika par pērnā gada darbības rezultātiem, 2018.gads Liepājas lidostā ir noslēdzies ar pasažieru skaita kāpumu.

Pērn Liepājas lidostā apkalpots 9751 pasažieris, ko kuriem 9325 bija regulārā reisa Liepāja – Rīga – Liepāja un 426 vispārējās aviācijas un čarterreisu pasažieri, informē SIA "Aviasabiedrība "Liepāja"" pārdošanas un mārketinga projektu vadītāja Agate Dūče.

Vērtējot 2017. un 2018.gada rezultātus, kopējais ceļotāju skaits regulārajos reisos palielinājies par 56,6%. Kā jau ierasts, arī 2018.gadā darbīgākie mēneši bija jūlijs un augusts, kad apkalpoti 25% no kopējā 2018.gadā apkalpoto pasažieru skaita.

Analizējot pagājušā gada datus un salīdzinot tos ar 2017.gada septiņiem mēnešiem, īpaši priecē tranzīta pasažieru skaita pieaugums, kur ielidojušo pasažieru skaits pieaudzis par 46%, savukārt izlidojošo par 20%. Populārākie tranzīta galamērķi, uzsākot ceļojumu no Liepājas lidostas, pērn bija Kopenhāgena, Stokholma un Maskava.

Liepājas lidostas vienmērīgi pieaugošie izaugsmes rādītāji apliecina, ka lidostai kā reģionālajam lidlaukam ir potenciāls. Palielinot reisu Liepāja – Rīga – Liepāja skaitu, lidosta arī šogad paredz pasažieru skaita pieaugumu.

Atgādinām, ka no 2019. gada vasaras sezonas "airBaltic" palielinās iekšzemes lidojumu skaitu starp Liepāju un Rīgu no trīs līdz pieciem reisiem nedēļā. Lidojumi no Liepājas uz Rīgu tiks veikti pirmdienās, otrdienās, ceturtdienā, piektdienās un sestdienās pulksten 5.45. Savukārt maršrutā no Rīgas pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās un svētdienās pulksten 23.15.