Pašvaldības policijas priekšnieks Normunds Dīķis, vietnieks Uldis Novickis un pārstāvis Kaspars Vārpiņš 14.maijā dosies uz Viļņu, kur piedalīsies starptautiskā pašvaldības policiju konferencē.

Plānots, ka konferencē "Maznozīmīgu pārkāpumu ietekme uz pilsētvides drošību" piedalīsies pašvaldības policiju pārstāvji no Lietuvas, Latvijas, Vācijas, Polijas, Spānijas un Igaunijas.
Konferences laikā plānots apspriest, diskutēt un dalīties pieredzē par maznozīmīgo pārkāpumu ietekmi uz pilsētvides drošību, ķēpājumiem, jauniešu pārkāpumiem, trokšņošanu, videonovērošanas sistēmām un citiem jautājumiem.

Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas priekšnieks Normunds Dīķis: "Dalība šādā konferencē noteikti būs noderīga kā Liepājas pilsētas Pašvaldības policijai, tā arī Liepājas iedzīvotājiem, jo satiekoties ar pašvaldību policistiem no dažādām Eiropas valstīm un pārrunājot aktuālus, ar iedzīvotāju drošību saistītus jautājumus, ir iespēja uzlabot Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbu un drošību Liepājā."