Kaut arī lielā karstuma dēļ ievērojami pieaudzis pludmales apmeklētāju skaits, glābēji ar darbiem tiek galā labi, portālu informēja pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Kaspars Vārpiņš: "Vispārējais situācijas raksturojums – cilvēku pludmalē ir daudz, uzvedas prātīgi. Lielākā problēma šosezon ir liels skaits noklīdušu bērnu, taču, visi ir atraduši savus vecākus."

Uz jautājumu, vai pietiek glābēju, Vārpiņš atbildēja apstiprinoši, uzsvērdams, ka pastiprinātas dežūras pludmales glābēji neveic, bet gan strādā ikdienas režīmā. Slīkšanas un glābšanas darbu īpaši vairāk nav. Nesenākais bija gandrīz pirms mēneša – 8.jūlijā.

Tā kā pludmale ir Liepājai neraksturīgi pilna, portāls gribēja noskaidrot atpūtnieku aptuvenā skaita aplēses. Diemžēl, tāda glābēju un pašvaldības policijas rīcībā nav.

Savukārt pludmales bāra "Red Sun Buffet" vadītājs Mareks Alberts domā, ka, piemēram, svētdien vienlaikus pie jūras atpūtās vairāki tūkstoši cilvēki. Kopumā karstums cilvēku izvedību īpaši uz slikto pusi nav iespaidojis. Vienīgi apmeklētāji vairāk interesējas par labākām dušām un tualetēm, kā arī labiekārtotākiem bērnu laukumiem.