Ceturtdien, 15.septembrī, Liepājas domes sēdē par jauno Liepājas pašvaldības iestādes "Liepājas pilsētas Domes Sociālais dienests" direktori apstiprināta līdzšinējā Sociālā dienesta Veco ļaužu dzīvojamās mājas vadītāja Diana Mejere, kura atklātā konkursā atzīta par piemērotāko pretendenti, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

"Līdzšinējā vadība dienesta darbības kvalitātes latiņu pacēlusi augstā līmenī. Šodien dienestu Dianai Mejerei nododam ar drošu sirdi un pārliecību, ka viņas lielā pieredze ļaus šo latiņu noturēt. Priekšā stāv barga ziema, ir skaidrs, ka izaicinājumu jaunajā amatā netrūks. Lai izturība un neizsīkstoša enerģija!" vēl Liepājas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš.

Konkursā amatam bija pieteikušies 8 pretendenti.

Līdzšinējā Sociālā dienesta direktore Linda Krasovska darba attiecības izbeidza uz savstarpējās vienošanās pamata šā gada 30. jūnijā. Pēc tam par pienākumu izpildītāju uz laiku līdz jauna direktora izraudzīšanai tika iecelta direktores vietniece Santa Altāne.

Diana Mejere dzimusi 1971.gadā, ieguvusi bakalaura un maģistra grādu sociālajā darbā Liepājas Pedagoģijas akadēmijā (tagad Liepājas Universitātē). Zināšanas papildinātas, apmeklējot nozares kursus un seminārus.

Diana Mejere Liepājas Sociālajā dienestā nostrādājusi 23 gadus, gūstos plašu un daudzveidīgu pieredzi dažādos sociālā darba virzienos. No 1999.līdz 2003. gadam viņa strādājusi par sociālās palīdzības organizatoru Sociālā dienesta Sociālās palīdzības daļā, pēc tam nepilnu gadu par sociālo darbinieku Sociālās palīdzības daļā. No 2004.gada līdz 2006.gadam bijusi sociālā darbiniece Ģimenes atbalsta daļā, bet no 2006. līdz 2008.gadam – vecākā sociālā darbiniece Ģimenes atbalsta daļā.

Kopš 2008. gada 30. maija Diana Mejere ir Veco ļaužu dzīvojamās mājas vadītāja. Viņas darbības laikā Veco ļaužu dzīvojamā mājā ieviesti daudzi jauninājumi, uzlabojot sadzīves apstākļus, rosinot saturīgu brīvā laika pavadīšanu un jaunu svētku tradīciju ieviešanu senioriem.

Diana Mejere darbu Sociālā dienesta direktores amatā plāno sākt 3.oktobrī.  

Papildu informācija, sazinoties ar Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciālisti Guntu Jākobsoni, mob. tālr.: 29 106 561, e-pasts: gunta.jakobsone@liepaja.lv.