Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārdadienu svin 42 Eleonoras un 2 Ariadnes. Dzimšanas dienā sveicam Agniju Dreimani.

Pastāsti nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Šobrīd gan mācos, gan mācu. Divas dienas nedēļā braucu uz Sikšņiem, kur no bērnudārza līdz 9. klasei pasniedzu gan mūziku, gan tautas dejas. Pārējās trīs dienas pati apgūstu grāmatvedību un vakarus pavadu dejojot. Taču nedēļas nogales bieži vien tiek pavadītas koncertzālē "Lielais Dzintars", baudot kultūru.

Kādu darbu varētu nosaukt par savu sirds darbu?
Šobrīd svārstos starp kādu māksliniecisku profesiju vai grāmatvedību, bet ļoti ir ieinteresējusi jaunā Liepājas Universitātes programma aktieriem.

Kādas ir tavas raksturojošākās īpašības?
Spontāna, pozitīva, deju mīloša, aktīvā.

Kas liek pasmaidīt drūmā dienā?
Noteikti draugi vai lielā šokolāde

Kur un kā Liepājā vislabāk atpūsties?
Manuprāt, Liepāja šobrīd arvien vairāk attīstās un var atrast arvien vairāk ko darīt, atveras jaunas kafejnīcas, restorāni, taču vislielākais prieks ir par Bebrliņiem. Kur uzbūvēts gan Liepājas "Tarazāns", gan "BB wakeparks", gan saunas, gan publiskā slidotava, līdz ar to paveras daudz iespēju aktīvās atpūtas mīļotājiem visos gadalaikos.

Kas Liepājā noteikti jāredz tās ciemiņiem?
Pirmais, ko noteikti ieteiktu ir Liepājas pludmale, viena no manām iemīļotākajām vietām Liepājā. Tad obligāti būtu jāapskata jaunuzbūvētā koncertzālē. Tālāk jāskatās pēc ciemiņu vēlmēm vai tā ir sportiska atpūta vai kultūras baudīšana.

Kas rada svētku sajūtu?
Ziedi, sveces, kūka un tuvākie cilvēki apkārt.

Tavs  novēlējums visiem šīs dienas gaviļniekiem?
Nebaidamies sapņot, jo sapņi piepildās!