Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 146 Ilonas un 11 Adelīnas. Vārda dienā sveicam skolotāju Ilonu Palmu-Trumari.

Pastāstiet nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Esmu dzimusi Rīgā. Bērnību, skolas laiku pavadījusi Alūksnē, bet tagad dzīvoju Liepājas pusē. Mana ikdiena garlaikoties neliek, strādāju par pirmsskolas izglītības skolotāju, vēl vadu dažiem kolektīviem līnijdejas, šobrīd arī mācos.

Kas jūs aizrauj un iepriecina?
Aizrauj dejošana. Iepriecina apkārtējie cilvēki – ģimene, draugi, arī kolēģi un audzēkņi. Vienmēr priecājos par patiesi sirsnīgiem un godīgiem cilvēkiem.

Pastāstiet par līnijdejām? Ar ko tās ir īpašas un kādēļ jūs aizrāva?
Līnijdejas īpašas ar to, ka nav svarīgs dejotāja vecums, dzimums, svars vai  dejošanas pieredze, lai ar tām varētu nodarboties.  Mani jaunākie audzēkņi ir sākumskolas skolēni, bet mani iedvesmo dejotāja, kurai ir vairāk nekā 80 gadu. Man ir liels gods būt šīs personības skolotājai. Un, protams, mūzika, tās dažādība.

Kas jums šobrīd ir aktuāls?
Tā kā 18.marts ir Liepājas dzimšanas diena, tai par godu katru gadu bērnudārzā rīkojam svētku pasākumu, tad gatavošanās šiem svētkiem šobrīd ir ļoti aktuāla.

Vai ir kāda vieta Liepājā, kas jums saistās ar īpašām atmiņām un tādēļ ir mīļa?
Konkrētu vietu grūti izcelt. Tā kā neesmu dzimusi liepājniece, man pagāja diezgan ilgs laiks, kamēr pieradu pie šīs pilsētas, cilvēkiem, laika apstākļiem. Jā, tagad ar lepnumu saku: "Esmu no Liepājas!"

Kas no pēdējā laikā redzētā, dzirdētā vai piedzīvotā ir bijis tik labs, ka to ieteiktu arī citiem?
Šobrīd lasu Elifas Šafakas grāmatu "Četrdesmit vārtu uz mīlestību", tā mani patīkami pārsteidz.

Kā radīt pavasara sajūtu?
Kad vēlos sajust pavasari spilgtāk, rādu plaukstas saulei.

Kā pārsteigt viesus savos svētkos?
Ballīte no rīta viesus noteikti pārsteigs.

Jūsu novēlējums visiem, kam šodien ir svētki!
Izbaudiet šo dienu, esiet laimīgi!