Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem, Liepājā šodien vārda dienu svin 3 Bernadetas, 1 Alfs, bet nav neviena Mintauta.

Dzimšanas dienā sveicam biroja administratori Evu Pemperi.

Vai esat liepājniece?
Esmu uzaugusi Rucavā, bet, lai turpinātu mācības, pārcēlos uz dzīvi Liepājā un nu jau desmit gadus dzīvoju Liepājā, tāpēc – jā, sevi uzskatu par liepājnieci!

Kāda ir jūsu ikdienas nodarbošanās?
Ikdienas nodarbošanos ir ļoti daudz – strādāju SIA "Lauma Fabrics" par biroja administratori, papildus tam izgatavoju dažādas smukumlietas – sievišķīgus aksesuārus ikdienai un kāzu lietas jauno pāru īpašajai dienai, ka arī esmu mamma uz pilnu slodzi dēliņam Gustavam. Par garlaicību sūdzēties nevaru!

Kas Liepājā ir visskaistākais vai jums pašai vistuvākais?
Liepāja pati par sevi ir fantastiska pilsēta! Personīgi man tās ir mājas. Ir patīkami aizbraukt uz citām pilsētām atpūsties, padzīvot citā vidē, bet vēl patīkamāk ir atgriezties mājās – Liepājā. Nemaz nerunājot par svētku laiku, kad Liepājas pārvēršanas mazā pasaku valstībā ar lieliskajām dekorācijām. Mums ir ļoti paveicies ar pilsētas māksliniekiem, paldies viņiem par to!

Kur Liepājā var vislabāk atpūsties?
Visjaukākā vieta, kas mums ir dota, protams, ir jūra. Vienalga, lai izietu garā pastaigā vai ar draugiem „Red Sun Buffet” pludmales bārā karstā vasaras dienā malkotu kokteiļus. Liepājas pludmalē, viennozīmīgi, ir iespējama atpūta visām gaumēm, arī manai!

Kas raksturo liepājniekus?
Liepājniekus visprecīzāk būtu raksturot kā izturīgus pret vējiem, gan pārnestā, gan vistiešākajā šī vārda nozīmē, kā arī 90 procenti man zināmo liepājnieku ir izteikti pilsētas patrioti, un tas priecē!

Ko noteikti ir jāizdara pavasarī?
Pavasara tīrīšanu! Gan mājās, gan domās un sajūtās! Novēlu visiem pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no ieilgušās ziemas uzkrātajām, ne visai pozitīvajām, emocijām un priecāties par pagaidām ne tik silto, bet esošo pavasari.

Kas jums sagādā prieku?
Apziņa, ka man mīļie cilvēki ir veseli un laimīgi!

Jūsu novēlējums šodienas jubilāriem!
Ikviena sekunde ir neaizstājama jūsu mūža daļa, tāpēc lepojieties ar to, kas jūs esiet un kādi Jūs esiet! Sakiet, dariet, pērciet, veidojiet, izjūtiet, izgaršojiet, dalieties ar citiem, mīliet un dzīvojiet... un dariet to ar prieku!