Biedrība "Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris" sadarbībā ar "Elektrum" Energoefektivitātes centru šī gada 25.maijā no pulksten 13 aicina uz pasākumu "Viedās pilsētas", informē biedrības sabiedrisko attiecību vadītāja Daira Bērtule.

Pasākums sāksies ar semināru "Impact Hub Liepāja" telpās (Strautu ielā 4) un turpināsies ar ekskursiju pa Liepājas ostu, LSEZ rūpniecisko teritoriju un "Liepājas metalurga" teritoriju. Lai piedalītos pasākumā nepieciešams reģistrēties šeit.

"Sadarbībā ar Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldi esam raduši vienreizīgu iespēju ne tikai uzzināt par Liepājas valstpilsētas pašvaldības plāniem ceļā uz gudru un videi draudzīgu pilsētu, bet arī doties uz ekskursijā uz iedzīvotājiem ikdienā slēgtām pilsētas teritorijām," informē Zaļo un viedo tehnoloģiju klastera valdes locekle Ieva Meikšāne.

Pasākums norisināsies 25.maijā no pulksten 13. Pirmajā daļā – seminārā – Liepājas valstspilsētas pašvaldības projektu vadītājs klimatu pārmaiņu un energoefektivitātes jautājumos Kārlis Beihmanis pastāstīs par Liepājas plānoto ceļu uz klimatneitrālu un viedu pilsētu līdz 2030. gadam, savukārt ar LSEZ izaicinājumiem un attīstības plāniem iepazīstinās LSEZ Biznesa attīstības un mārketinga daļas vadītāja vietnieks Guntis Beļskis. Pasākums turpināsies ar ekskursiju uz Liepājas ostu, LSEZ rūpniecisko teritoriju un Liepājas Metalurga teritoriju.

Dalība pasākuma ir bez maksas. Visiem pasākuma apmeklētājiem tiks nodrošināts transports uz ekskursijas vietām. Vietu skaits ierobežots, tāpēc aicinām reģistrēties pasākumam, savlaicīgi aizpildot pieteikuma veidlapu.

Pasākumu organizē biedrība "Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris" sadarbībā ar Elektrum Energoefektivitātes centru un Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldi.