Ceturtdien, 17.septembrī, Liepājas Neredzīgo biedrībā notiks sadraudzības pasākums "Draugs – nāc draudzēsimies!" cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti un senioriem, informē biedrības sabiedrisko attiecību speciāliste Anita Lazdeniece.

Laikā no pulksten 11 līdz 14 Liepājas Neredzīgo biedrības Lielajā zālē pasākuma dalībnieki varēs baudīt dažādu viesu priekšnesumus, piedalīties radošās aktivitātēs un atrast domubiedrus.

Pasākumā uzstāsies dzejnieks Vilnis Ezers, kurš klātesošajiem deklamēs paša rakstītās dzejas rindas no nesen izdotajiem dzejas krājumiem – "Kad apstājas laiks" un "Klusuma skūpsts". Liriskas noskaņas radīšanai ar muzikālu priekšnesumu uzstāsies Liepājas pilsētas 2. mūzikas vidusskolas audzēknis Kirils Švidčenko (ped. Dace Milzere), kurš izpildīs dažādu dziesmu melodijas uz akustiskās ģitāras.

Pēc priekšnesumu baudīšanas ikviens varēs aktīvi līdzdarboties radošajā meistarklasē komandās, kurā kopīgi veidosim skaistus dekorus no dabīgiem materiāliem, kas rotās sociālās rehabilitācijas un izziņas centra "Dvēseles veldzes dārzs" telpas. Noslēgumā draudzīgā atmosfērā katrs varēs nodoties sarunām pie tējas vai kafijas un uzkodām.

"Liepājas Neredzīgo biedrībā mīļi gaidīts ir ikviens, kurš vēlas pozitīvi pavadīt brīvo laiku. Tā būs iespēja iepazīt citus un redzēt, kas pie mums biedrībā notiek, kādās aktivitātēs/nodarbībās cilvēki var iesaistīties. Tas ir pirmais solis iekrāsot, dažādot savu ikdienu un uzsākt ko jaunu šajā rudens periodā. Būsim ļoti priecīgi pasākumā redzēt jaunus dalībniekus," par pasākumu stāsta Liepājas Neredzīgo biedrības Dienas centra vadītāja Inese Birzniece.

Sadraudzības pasākums ir iespēja pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku, atrast domubiedrus, iepazīties ar biedrības pašreizējiem biedriem, uzdot sev interesējošos jautājumus un uzzināt kā biedrība var palīdzēt un atvieglot cilvēka ar invaliditāti ikdienas rūpes. Biedrība pastāvīgi rīko dažādus izglītojuša rakstura pasākumus, sporta un kultūras pasākumus veselīga dzīvesveida veicināšanai cilvēkiem ar invaliditāti, nodrošina informācijas apmaiņu un pieejamību, kā arī rūpējas par dažādu atbalsta mehānismu ieviešanu cilvēku ar invaliditāti dzīves apstākļu uzlabošanai.

Interesentiem lūgums pieteikt savu dalību pasākumā līdz 15. septembrim, zvanot pa tālruni 26056026 vai 63407141 vai personīgi piesakoties Liepājas Neredzīgo biedrības Projektu daļā (Ganību iela 197/205, 2. stāvs).

Pasākums tiek organizēts Liepājas pilsētas pašvaldības finansētā Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekta "Vērtīga un aktīva katra diena Liepājā" 2020 (Nr. 1./20/SOC) ietvaros. Par saturu atbild Liepājas neredzīgo biedrība.