Pašvaldība aicina apmeklēt bezmaksas nodarbību onkoloģiskās modrības prasmes veicināšanai "Stresa vadība – kā pārvarēt bailes no nezināmā".

Tā domāta, lai rastu iespēju pacientiem ar onkoloģiskām saslimšanām un arī ikvienam interesentam iepazīties ar veidiem, kā veicināt emocionālo un fizisko veselību, novēršot iespējamas saslimšanas, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Bezmaksas informatīvā nodarbība onkoloģiskās modrības prasmes veicināšanai notiks 28. martā pulksten 17.30 Stendera ielā 5, tās vadīs psiholoģe Liene Šile.

Psiholoģe L. Šile norāda, ka bailes ir neatņemama cilvēka iezīme, un tām ir eksistenciāla nozīme dzīvē. Bailes ir draudu situācijas novērtējums tagadnē, bet pārvarēt bailes traucē trauksme – negatīvs nākotnes paredzējums. Uz informatīvo nodarbību aicināts ikviens interesents, kurš vēlas uzzināt, kā sadzīvot ar bailēm, kā tās pārvarēt, kā mazināt trauksmi ikdienā, tādējādi novēršot iespējamas veselības problēmas, kuras izraisa stress, ar kuru sastopamies mūsu ikdienā."

Papildu informācija vai pieteikšanās nodarbībai, sazinoties ar onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas vadītāju Ilzi Vainovsku pa tālruni: 28343138 vai e-pastu: liepaja@dzivibaskoks.lv.

Nodarbību organizē Liepājas pašvaldība sadarbībā ar onkoloģisko pacientu biedrību "Dzīvības koks", tā tiek finansēta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs" ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, zvanot pa tālruni 63 404 747 vai rakstot veseliba@liepaja.lv.