No 20. līdz 22.jūlijam "Chemin Neuf" mājā Karostā, Atmodas bulvārī 15.notiks Kurzemes diecēzes Jauniešu dienu (KJD) noslēguma pasākums, uz kuru aicināts ir ikviens.

Kā informē organizatori, šogad Kurzemē Jauniešu dienas bija iespējams svinēt visu vasaru – jau kopš jūnija sākuma jaunieši kopīgi gan atpūtās, gan garīgi pilnveidoja sevi dažādos pasākumos, kas tika organizēti, lai sagatavotos noslēguma pasākumam Liepājā.

KJD devīze šogad, atsaucoties pāvesta aicinājumam, ir "Vienmēr priecājieties Kungā", un tās organizē Kurzemes diecēzes jaunieši – gan no Saldus, gan Liepājas. KJD noslēguma pasākums notiks "Chemin Neuf" mājā Liepājā, kas atrodas Karostā, Atmodas bulvārī 15.

Dalībnieku reģistrācija Jauniešu dienām sāksies piektdien, 20.jūlijā pulksten 15 kopienas "Chemin Neuf" mājā. Programmā paredzēta Svētās Mises jeb dievkalpojuma svinēšana katru dienu, lūgšanas, muzicēšana, kā arī aktīvā atpūta. Sestdien, 21.jūlijā ar jauniešiem tiksies gan priesteris Mariušs Kempa, kurš veidos dialogu par jauniešu darbību un aktivitātēm diecēzē, gan organizācijas "Opus Dei" loceklis Florians Gahbauers, kurš stāstīs par kristieša ikdienu – kā dzīvot saskaņā ar Dieva likumiem un kur ikdienā smelt prieku.

Pasākuma noslēgumā svētdien, 22.jūlijā pulksten 13 jaunieši dosies mazā svētceļojumā no "Chemin Neuf" mājas un Liepājas Sv.Jāzepa katedrāli, kur pulksten 16 svinēs Svēto Misi kopā ar Liepājas diecēzes Apustulisko administratoru bīskapu Edvardu Pavlovski.
Dalības maksa uz visām dienām (ēdināšana, naktsmītnes) ir Ls 4.

Piedalīties Jauniešu dienās ir aicināts ikviens – neatkarīgi no savas konfesionālās piederības. KJD organizators Sandris Cīrulis: "Nāciet visi – gan tie, kuri jau ir atraduši Dievu savā dzīvē, gan tie, kuri vel nav pārliecināti. Būs gan fiziskās aktivitātes, gan arī garīgās. Īsāk sakot, būs viens jautrs pasākums ar spēlēm, dziedāšanu un garšīgu paēšanu gan vēderam, gan dvēselei!"