Ikviens iedzīvotājs, kurš saskāries ar migrēnu vai arī kuram ir aizdomas, ka traucējošo galvassāpju iemesls ir migrēna, aicināts apmeklēt Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības organizēto bezmaksas lekciju "Brīvs no migrēnas", kas 21. februārī norisināsies VCA Liepājas Medicīnas Centra telpās Liepājā. Lai pārliecinātos par galvassāpju iemeslu un to gadījumā saņemtu palīdzību, pēc lekcijas būs pieejamas arī speciālistu ekspreskonsultācijas.

"Cilvēkiem, kuri slimo ar migrēnu, galvassāpes un migrēnas lēkmes ir mokošs un sāpīgs pārdzīvojums. Migrēnu nav iespējams pilnībā izārstēt, tomēr, apmeklējot zinošu speciālistu – neirologu, algologu, ir iespējams rast efektīvu risinājumu, kas palīdz migrēnas lēkmes kontrolēt, kā arī samazināt to intensitāti," uzsver Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības vadītāja Līga Alberliņa.

Bezmaksas lekcija norisināsies piektdien, 21.februārī, pulksten 15 VCA Liepājas Medicīnas Centrā, Brīvības ielā 95, Liepājā. Uz lekciju un ekspreskonsultācijām pie neirologa vai fizioterapeita jāpiesakās līdz 20.februārim, zvanot pa tālruņa numuru 20054758 darba dienās laikā no 13 līdz 16. Vietu skaits konsultācijām ir ierobežots.

Speciālistu lekcijas un bezmaksas ekspreskonsultācijas iniciatīvas "Brīvs no migrēnas" ietvaros jau norisinājušās četrās Latvijas pilsētās – Rīgā, Rēzeknē, Valmierā un Jūrmalā.

Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības organizēto pasākumu mērķis ir izglītot sabiedrību par biežākajiem galvassāpju cēloņiem un veidiem, kā arī saņemt atbalstu un iedrošināt meklēt jaunus veidus pašsajūtas uzlabošanai. Plašāka informācija pieejama arī interneta vietnē www.galvai.lv.

Marija Marlēna Krekovska