Koncertzālē "Lielais Dzintars" piektdien no pulksten 10 notiek radošo industriju konference "Subject: Creativity", pulcējot ap 1000 dalībniekus no visas Latvijas.

Par to Rietumu Radio informēja konferences sabiedrisko attiecību vadītāja Līva Dzerkale, raksta LETA.

Konferencē ar pieredzes stāstiem dalīsies dažādu jomu eksperti un starptautiski atzīti praktiķi, to vidū arī māksliniece Džemma Skulme, uzņēmējs Andrejs Žagars, rakstniece Gundega Repše, Latvijas Universitātes fiziķis un zinātnieks Mārcis Auziņš, pavārs Mārtiņš Sirmais, producente Gundega Skudriņa, dizaina biroja "H2E" dibinātāji Ingūna Elere un Holgers Elers, kinorežisors Andris Gauja, komponists Ēriks Ešenvalds, žurnālists Sandijs Semjonovs, uzņēmējs Māris Gailis un citi.

Kā stāsta konferences rīkotāji, katru gadu liels skaits dalībnieku pēc konferences uzkavējas Liepājā visu nedēļas nogali, kas dod iespēju vietējiem uzņēmējiem piedāvāt savus pakalpojumus – ēdināšanu, izklaides vietas, kā arī cita veida preces un pakalpojumus. Konferences organizatori arī aicinājuši Liepājas uzņēmējus pieteikt savus īpašos piedāvājumus publicēšanai vienotā atlaižu bukletā, kurus izdalīs konferences apmeklētajiem.