Ar 539 atraktīviem un pozitīvi noskaņotiem dalībniekiem Liepājā aizvadīta Liepājas "Jauniešu mājas" rīkotā orientēšanās spēle "Hei, Liepāja!". Kopumā šie dalībnieki veidoja 165 komandas, informē "Jauniešu mājas" vadītāja Ance Medne-Strazda.

Visu komandu sniegums tika rūpīgi izskatīts un izvērtēts, cik precīzi izpildīts katrs uzdevums. Sīvā cīņā godalgotās vietas ieguva komandas: "Runcīši" (dalībnieki: Elizabete, Ieva, Kristaps), "Annija’s" (dalībnieki: Annija Vītoliņa, Annija Cīpa), "H2O" (dalībnieki: Endijs, Anete, Gustavs, Annija, Nikijs (dog)), "Foršie" (Laura, Kaspars, Kristians, Jānis), "Grudrīši" (Ance, Edīte, Reinis Emīls).

Novērtējot ieguldīto laiku un pozitīvismu, kuru sniedza komandu dalībnieki, "Jauniešu mājas" darbinieki sarūpēja arī simpātiju balvu un to piešķīra brīnišķīgajai un sirsnīgajai komandai "MUMS – Mēs uz mērķu sasniegšanu" (Džineta, Valdis, Markuss, Braiens, Marats, Paula, Amanda)!

Komandām balvas iespējams saņemt Liepājas "Jauniešu mājā", Kungu ielā 24 (sētā, ieeja no Bāriņu ielas), iepriekš vienojoties par laiku, zvanot uz tālr. nr.  25958674.

Paldies ikvienam par piedalīšanos un ļaušanos spēles izaicinājumam! Tā kā orientēšanās spēle sagādāja daudz pozitīvu emociju un deva iespēju jautri un izzinoši pavadīt laiku svaigā gaisā, tiek plānots veidot līdzīgas orientēšanās spēles arī pilsētas mikrorajonos. Aktuālajai informācijai par šiem un citiem pasākumiem un aktivitātēm var sekot "Jauniešu mājas" Facebook lapā un Instagram kontā.

Pasākums tika rīkots sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļu un Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļu.