No konkursa „Jaunais profesionālis 2013”, kas norisinājās izstādes "Skola 2013" ietvaros, Liepājas Valsts tehnikuma audzēkņi pārved pirmās, otrās un trešās vietas.

Konkursa laikā 16 nozaru Latvijas profesionālo izglītības iestāžu 258 audzēkņi sacentās par labākā jaunā profesionāļa titulu.

Ar lepnumu sveicam Kārli Šēnu ar 1.vietu Uzņēmējdarbības konkursā (skolotājs Andis Kūms), Ditki Reinholdu un Kasparu Gauju ar 1.vietu Elektropneimatikas konkursā (skolotāja Līga Jaunzeme), Māri Salicku un Madaru Jaunarāju-Janvāri ar 2.vietu Elektropneimatikas konkursā (skolotāja Līga Jaunzeme), Edgaru Gustu ar 2.vietu Metināšanas konkursā (skolotājs Vladislavs Dolgihs), Ģirtu Upmali ar 3.vietu Dekoratīvās krāsošanas konkursā (skolotāja Svetlana Priede), Ģirtu Grasmani un Helviju Oļeņinu ar 3.vietu Robotu programmēšanas konkursā (skolotāja Līga Jaunzeme).

Konkursu „Jaunais profesionālis 2013” ik gadu rīko Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centrs (VISC).

PIKC „Liepājas Valsts tehnikums” audzēkņu sasniegumi profesionālās meistarības konkursos un paraugdemonstrējumos ir apliecinājums konkurētspējai un kvalitatīvas izglītības nodrošinājumam profesionālā izglītībā Liepājā.