8.vidusskolā esošā nelegālā sporta kluba cīņas zāle šobrīd ir slēgta, sadarbība ar klubu, kas to izmantoja, izbeigta, bet valsts policija turpina uzsākto izmeklēšanu.

Domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis, atbildot uz portāla irliepaja.lv uzdoto jautājumu, kā risinās jautājums par nelegālo sporta zāli, saistībā ar kuru Valsts policijā septembrī uzsāka administratīvo lietvedību, sacīja, ka patlaban sporta zāle, ko izmantoja privāts, bet juridiski nenoformēts cīņas klubs, ir slēgta, un sadarbība ar klubu, kas to izmantoja, pārtraukta.

"Interese par telpām ir gan 8.vidusskolai, gan sporta skolai, bet pašlaik tur tiek savesta kārtībā ugunsdrošības sistēma, tikai pēc tam varēsim to nodot sportiskām aktivitātēm."

Deksnis nenoliedza, ka administratīvā lietvedība, ko septembrī uzsāka policija, ir saistīta ar videonovērošanas sistēmu, kas bija uzstādīta telpās, ko izmantoja nelegālais sporta klubs.

Deksnis jau iepriekš stāstīja, ka cīņas klubs, kas gadiem darbojās 8.vidusskolai piederošajās telpās, nebija juridiski noformēts, tas piederējis fiziskai personas – Kompleksās sporta skolas trenerim, kurš šobrīd jau ir viņā saulē. Pārbaudot skolas gatavību jaunajam mācību gadam, atklājušies fakti, kas, kā sacīja Deksnis, neliecina par labu sadarbību – nav tikuši slēgti līgumi u.tml.

Lai gan sākotnēji tieša saistība starp atklātajām nelikumībām un Kompleksās sporta skolas direktoru Naumu Vorobeičiku netika konstatēta, un viņš pat bija apgalvojis, ka ir pārsteigts par šādas zāles esamību, cīņas sports ir tieši viena no Kompleksās sporta skolas disciplīnām.

Pēc Dekšņa sacītā pašvaldība gaidot rezultātus policijas izmeklēšanai.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga irliepaja.lv sacīja, ka "izmeklēšana uzsāktās administratīvās lietvedības ietvaros turpinās".