Sākusies pieteikšanās jau trešajau radošo industriju konferencei "Subject: Creativity", kas notiks 2017. gada 17. februārī Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars".

Kā informē konferences sabiedrisko attiecību vadītāja Līva Dzerkale, "Subject: Creativity" kļuvusi par gada gaidītāko notikumu radošo industriju nozarē Latvijā.

Šoreiz konferences tēmu vadmotīvi ir meklējumi, transformācija un atklājumi. Lektori dalīsies pieredzes stāstos par to kā pārkāpt robežu no domāšanas uz darīšanu un labas idejas pārvērst arī komerciāli veiksmīgos produktos. Tāpat tiks diskutēts par to kā uzrunāt cilvēkus ar informāciju pārbagātajā laikmetā un kā izmantot savus radošos resursus pilnvērtīgi, un kur tos rast.

Ar saviem pieredzes stāstiem dalīsies dažādu jomu eksperti un starptautiski atzīti praktiķi, kā māksliniece Džemma Skulme, uzņēmējs Andrejs Žagars, rakstniece Gundega Repše, Latvijas Universitātes fiziķis un zinātnieks Mārcis Auziņš, pavārs Mārtiņš Sirmais, producente Gundega Skudriņa, inovatīvā uzņēmuma "Uber" vadītājs Baltijas valstīs "Enn Metstar", dizaina biroja H2E dibinātāji Ingūna Elere un Holgers Elers, kinorežisors Andris Gauja, komponists Ēriks Ešenvalds, žurnālists Sandijs Semjonovs, uzņēmējs Māris Gailis un citi.

Konferences noslēgumā norisināsies īpaša tīklošanās sesija. Tās moderēšanā ir piesaistīti dažādu nozaru eksperti un praktiķi. Tīklošanās laikā dalībniekiem būs iespēja paplašināt savu biznesa kontaktu loku, attīstīt tīklošanās prasmes savu profesionālo mērķu sasniegšanai un dalīties arī savā pieredzē.

Pērn radošo industriju konferenci apmeklēja 1000 dalībnieku. "Mums kā komandai šī konference bija liels izaicinājums, bija jābūt drosmīgiem, lai otro konferenci veidotu jau teju divas reizes lielāku, nekā pirmo. Mums tas izdevās, tāpēc ar aizrautību strādājam jau pie trešās konferences." norāda konferences organizatori.

Organizējot trešo konferenci, rīkotāji ir iedvesmojušies no apmeklētāju pozitīvajām  atsauksmēm un ņēmuši vērā ieteikumus.

Visi interesenti aicināti pieteikt dalību laicīgi, jo tuvojoties konferences dienai, dalības maksa tiks paaugstināta. Arī šogad būs iespēja sekot līdzi konferencei maksas tiešraidē internetā.

Konferenci rīko komunikācijas aģentūra "Addiction". Papildus informācija par konferenci un pieteikšanās www.subjectcreativity.lv