Nacionālās Apvienības "VL-TB/LNNK" Liepājas nodaļas komandai pievienojies ekonomists, finanšu konsultants un lektors Ilgvars Skrīvers, portālu informēja Nacionālās Apvienības Liepājas nodaļas vadītājs  Artūrs Butāns.

Ilgvars Skrīvers ir finanšu konsultants un uzņēmējdarbības uzsākšanas mentors, kā arī lektors RTU Liepājas filiālē, Liepājas Valsts tehnikumā, mācību centros "BUTS" un "Pure Academy". Iepriekš Skrīvers bijis ilggadējs A/S "Norvik Banka" Kurzemes reģiona vadītājs, bet pirms tam vairākus gadus bijis VID Muitas pārvaldes priekšnieka vietnieks.

"Nodaļa ir gandarīta par Ilgvara Skrīvera pievienošanos un turpina gatavošanos pašvaldību vēlēšanām. Ilgvaru vērtēju kā kompetentu un pieredzējušu pragmatiķi, kuram svarīgas ir valsts un ģimenes vērtības. Ilgvara pieredze un profesionālās zināšanas noteikti būs pienesums Nacionālās Apvienības komandai un Liepājas pilsētai kopumā", uzskata Butāns.

Jau ziņots, ka septembra beigās Nacionālās Apvienības Liepājas nodaļa uzsāka gatavošanos pašvaldību vēlēšanām un paziņoja par Liepājas Simfoniskā orķestra direktora Ulda Lipska pievienošanos.