Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!-TB/LNNK" Liepājas nodaļa kā saraksta līderi un mēra kandidāti pašvaldību vēlēšanām virza juristi Diānu Švānbergu, informēja apvienība.

Nacionālās apvienības Liepājas nodaļas vadītājs Artūrs Butāns atklāja, ka nodaļa Liepājas domē vēlas redzēt aktīvus profesionāļus, kam svarīgas ģimenes un valstiskuma vērtības, un Diāna Švānberga tam esot lielisks piemērs. Diāna Švānberga šobrīd strādā par Kurzemes reģionālās Valsts darba inspekcijas vecāko inspektori, darbojas Liepājas Tautas teātrī un ir Liepājas Sporta Bridža kluba valdes locekle.

Kā galveno mērķi darbam Liepājas domē, Diāna Švānberga min nacionālas pilsētas vides veidošanu, kura kalpotu ikkatram, nevis atsevišķām interešu grupām. "Man ir svarīgi, lai mani bērni vēlas atgriezties un savus sapņus un mērķus realizēt Liepājā!" par savu motivāciju saka D. Švānberga.

"Diāna iemieso tās vērtības, uz kurām celta Nacionālā apvienība – ģimeniskums, latvietība un atbildība, darot darbu. Būdama sabiedriski aktīva un pilsoniski atbildīga, Diāna ir apliecinājusi arī savu profesionalitāti un godīgumu." – Liepājas nodaļas izvēli atbalsta Nacionālās apvienības valdes līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

"Nacionālās apvienības Liepājas nodaļa ir izveidojusi spēcīgu komandu, kuras mērķis ir stiprināt Latvijas valsts pamatvērtības un īstenot Nacionālās apvienības prioritātes – vienmēr un visur iestāties par latvisku Latviju, risināt demogrāfijas jomas problēmas un, izmantojot savas zināšanas, veicināt mūsu tautsaimniecības izaugsmi," saka Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš.

Pilno kandidātu sarakstu un priekšvēlēšanu programmu Nacionālās apvienības Liepājas nodaļa sola prezentēt aprīlī. Šobrīd gatavību kandidēt Nacionālās apvienības Liepājas sarakstā apliecinājis arī Nacionālās apvienības Liepājas nodaļas vadītājs Artūrs Butāns, uzņēmējs Mārtiņš Ceriņš, Liepājas Simfoniskā orķestra mārketinga un komunikācijas daļas vadītāja Daina Vanaga, Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta Ģimenes atbalsta daļas sociālā darbiniece Līga Zvaigzne, Liepājas domes Sociālo lietu komisijas loceklis un Liepājas Pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Brālis un vairāki citi dažādu nozaru speciālisti.