Latvijas Baptistu draudžu savienība (LBDS) informē, ka svētdien, 22.septembrī, mūžībā aizgājis mācītājs un Jūras spēku kapelāns Viesturs Kalniņš.

Viesturs Kalniņš dzimis 1953.gada 12.oktobrī Aizputē. Pēc pamatskolas beigšanas viņš aizgāja mācīties uz Industriālo politehnikumu Rīgā, bet pēc dienesta Padomju armijas gaisa spēkos sācis strādāt rūpnīcā “Kurzeme” par drošības tehnikas inženieri, vēlāk arī celtniecībā.
1979.gadā V.Kalniņš apprecas ar Liliju Kalniņu, viņiem ir trīs bērni.

Par sludinātāju Viesturs Kalniņš tiek ordinēts 1983.gadā. Neilgi pēc tam viņš sāk studijas Baptistu teoloģiskajā seminārā. No 1983. līdz 1988.gadam viņš ir Sakas draudzes sludinātājs. 1988.gadā uzsāk kalpošanu Ventspils baptistu draudzē, bet 1994.gada rudenī sāk kalpot Liepājas baptistu Pāvila draudzē. Par mācītāju ordinēts

1995.gada 26.martā, šajā gadā viņš kļūst arī par Jūras spēku dienvidu rajona kapelānu.

Kopš 1996.gada, kad pārtrauca sludināšanas darbu Liepājas baptistu Pāvila draudzē, pilda kapelāna pienākumus, ir Jūras spēku atbalsta bāzes kapelāns.

Viesturs Kalniņš ir teicis: “Es saprotu to, ka es neesmu noteicējs par savu dzīvi. Es to esmu ielicis Dieva rokās. Un es ticu, ka Dievs mani sargās un vadīs, līdz tam laikam, kad Viņš mani ņems mājās pie sevis. Lai tas notiktu kur notikdams.” (sk.„Kurzemes Vārds”, 2.05.2001.)

Izvadīšana 28. septembrī, pulksten13 no Aizputes baptistu draudzes, pēc tam došanās uz Pilskalna kapiem.

LBDS izsaka visdziļāko līdzjūtību dzīvesbiedrei Lilijai, meitām Aijai un Baibai, un dēlam Mārcim, vedeklai Lībai, kā arī visiem viņa tuviniekiem.